Anasayfa / Şirket Haberleri / Flotty organik yumurta

Flotty organik yumurtaOrganik yumurta
Flotty organik yumurta

Flotty markalı organik yumurtalar Umut tavukçuluk tarafından Elazığ’da üretiliyor. Organik yemlerle beslenen tavuklardan elde edilen yumurtalar her gün elde taze olarak toplanıyor. Böylece tavukların doğal yumurtlama alışkanlıkları bozulmamış oluyor.
Umut tavukçuluk tavukları kapalı kümeslerin aksine doğal ortamlarda yetiştiriyor. Şirketin tüm üretim aşamasına Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Ecocert ve TÜV SÜD gibi ulusal ve uluslarası kalite sertifikasyon merkezleri tarafından onaylanmış organik tarım yönetmeliklerine göre işliyor.

4 ve 8 li amalajlarda sunulan Flotty yumurtalarının raf ömrü 28 gün.

Organik yumurta flotty Her biri özenle üretilip tek tek el ile toplanan organik yumurta flotty; doğadan aldığı tazeliği ve o enfes tatları hiçbir şey eklemeden her gün sizin için saklıyor. Özellikle anne adayları, yeni doğum yapmış anneler ve 6 ayını doldurmuş bebekler için üretilen flotty’ nin her aşaması uzmanlar tarafından titizlikle denetleniyor. Güne tazecik bir başlangıç yapmanız ve hayattan aldığınız zevki daha da arttırmanız için organik yumurta flotty’ i afiyetle tüketiniz.Diliyoruz ki hayatınızdaki güzel tatlar hiç eksilmesin.

Telefon numarası : 0424-281-20-12
mail:iletisim@umuttavukculuk.com.tr
www.flotty.com.tr
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. ben organik yumurta üretmek istiyorum ama nasıl pazarlayacagım konusunda sıkıntılarım var yardımcı olursanız cok sevınırım

  2. bayilik açmak istiyorum.kayserideyim.bilgi verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir