Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Foxconn’dan, Intel Sandy Bridge Desteği: Mini-ITX

Foxconn’dan, Intel Sandy Bridge Desteği: Mini-ITXYeni nesil işlemcileri Sandy Bridge ile birlikte tüm beğenileri üzerine çekmeyi amaçlayan Intel firmasının yeni nesil işlemcilerine destek sunacak olan yeni ekran kartı gün içerisinde kamuoyuna lanse edildi. Foxconn tarafından geliştirilen bu ana kartı, standart ana kartlarına ek olarak H67 çipsetli bir tasarıma sahip olarak 17cm x 17cm boyutlarında tasarlanmış. LGA1155 soket yapısına sahip Sandy Bridge işlemcilerine destek sunan ekran kartı, üzerinde iki adet DIMM slotu bulunduracak.
Mini-ITX
Foxconn Mini-ITX’e ait görsel…

1333MHz’e kadar çift kanal DDR3 bellek desteği bulunduran ekran kartı, DVI ve HDMI konnektörleriyle birlikte geliyor. PCIe x16 slotu üzerinden harici ekran kartı kullanımını mümkün kılan ekran kartı, entegre grafik performansını yeterli bulamayanları da memnun edecek. Bir adet Sata-II, iki adet Sata-III ve bir adet eSata konektörünü bünyesinde barındıracak olan ekran kartı, USB 3.0 portuna da destek sunuyor.

  Ferrari'nin Yeni Arabası: F150Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir