Anasayfa / Bayilikler / Franchise Veren Firmalar 2017

Franchise Veren Firmalar 2017Franchise Veren Firmalar 2017

Kendi alanında dünya dördüncülüğüne yükselen “Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”, İstanbul’da düzenlendi. İşte fuarın en çok ilgi çeken stantları ve markaların franchise yatırım şartları…

Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ’nda yatırımcı ve girişimcilerin en fazla ilgi gösterdikleri markaları araştırdık. Medyafors Fuarcılık Organizasyonu ve UFRAD (Ulusal Franchising Derneği) işbirliğiyle düzenlenen fuara bu yıl ilk kez katılanlann sayısındaki fazlalık dikkatimizi çekti. Yabancı menşeli yatırımcıların özellikle gıda firmalarının stantlarında yoğun bir şekilde ikili göriişmeler yaptıklarını gördük. Önceki yıla göre muazzam bir şekilde büyüyen fuara yerel, ulusal ve uluslararası olmak üzere 365 firma katıldı.

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, “Bu yıl da kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar ve markasını büyüterek zincir haline gelmek isteyenleri bir araya getirdik.

Fuarın kendi alanında dünyanın dördüncü büyük fuarı olduğunu belirten UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın, “Türkiye’yi markalaştınna adına elbirliğiyle gerçekleştirilen bu fuar adeta markalaşmanın yolu haline geldi” diyor.

İşte fuarın en çok ilgi çeken stantlarından bazıları…

NATIONAL GEOGRAPHIC

National Türkiye’de mağaza açıyor

National Geographic mağazalarının Türkiye temsilciliğini alan Ankara merkezli Karma Grup, Türkiye genelinde şubeler açacak.
National Geographic mağazaları

Franchising sistemiyle açılacak şubeler için öncelik büyükşehirlere verilmiş. Yayınladığı belgesellerle macera ve keşif tutkunlarını ekranlara bağlayan National Geographic aynı fikirden yola çıkarak dünyanın pek çok ülkesinde açtığı National Geographic mağazalarını Türkiye’de de açacak. National Geographic mağazalarında bulunan kafelerde beş kıtadan yiyecek, kahve ve farklı içecekler servis edilirken yöresel tatlara da yer verilecek.

Telefon: 0312 4380095

*****************************************************************************

BRAVO TELEKOM

Ekonomik telefon tarifeleri

Alfa İletişim bünyesinde faaliyet gösteren Bravo Telekom sabit telefon ve internet hizmeti sunuyor. Ayrıca şubelerinde yeni nesil sabit telefonların satışı yapılacak.

Mutlaka Okuyun:  Vizyon Görsel Ücretsiz Bayilik Veriyor

Bravo Telekom

Önümüzdeki beş yılda 364 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirten Bravo Telekom Genel Müdürü Emre Eskici, franchise bedelinin 25 bin dolar olduğunu söylüyor. Bir şubenin kurulum maliyeti ise 10 bin TL.

Telefon: 0850 470 02 78

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

8 Yorumlar

 1. Aslıhan Taylan Khan

  Merhaba Hindistan ile ticaret yapmak isteyenler bize ulaşın : 0091 7738712603 Dünyanın 7 ülkesine ticari danışmanlık yapıyoruz.

  Hizmetlerimiz:

  Hindistan nın tüm bölgesinde ticari rehberlik hizmeti&tercümanlık
  Gümrükleme
  Faturalandırma- sevkiyat

  Türkiye iletişim 0532 665 06 38

 2. Merhaba İnşaat sektöründe çok iyi deneyimli biriyim inşaat YAP SAT yapmak isteyip de inşaattan anlamayan yatırımcı arkadaşlara danışmanlık hizmeti vermekteyim. Tüm iş takibi işin gidişatı tarafımdan takip edilmektedir.saygılarımla. NOT: Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki numarayı arayınız0506 611 6954

 3. 25 yıldır teknik servis olarak içanadolu ve akdeniz bölgesinde oteller tatil köyleri ,shell opet benzin istasyonyaları avmler market zincielerine hizmet vermekteyim teknik müdürler ve satın alma müdürleriyle 2 li ilişkilerimiz ileri derecede mevcuttur bu sektörlerde uygun olacak her türlü ürünün ve projenin bayiiliğini arıyorum

 4. selahattin paköz

  Merhaba
  17 yıldır bir şirkette yöneticiyim. Kendi işimi kurmak istiyorum.

 5. Çalıştığım şirketten emekli olup ayrıldım. Biraz birikmişim var mağaza açmak istiyorum. Activ Baby ile görüştüm franchise veriyorlarmış kazançlı bir iş olabilir gibi. Şuan yer arayışındayım. Düşünenler araştırsın derim.

 6. Bizler 81 ilde ortak ekip çalışması oluşturulması ile bayi arayışı içindeyiz.
  Saygın esnafımıza ve kariyer insanımıza vereceğimiz sanal hizmet ağında,
  40 yıllık devam eden endüstriyel üretimde esnaflık tecrübemizle, iş kurmayı arzu eden tanıtım ve reklamın ehemmiyetini bilen, bay bayan iş arkadaşlarımızla görüşmek istiyoruz.
  Kazanmak arzunuzun temelinde dürüstlük cesaret ve çalışkanlık varsa en büyük sermayedir.
  (Bağda izi olmayanın istemeye yüzü olmamalı) atasözünün yaşam felsefesi ile mücadelede bizlerle hedefe koşmak isteyen bayan, bay arkadaşlarla bulunduğu ilde home ofis oluşturarak çalışmak istiyoruz.
  REFKAR BİLİŞİM Mustafa Topcu oğlu
  E-mail: venue04@hotmail.com mobil: 05326753739
  Perpa ticaret merkezi A. blok kat13/ 2059 Şişli İstanbul.
  Aranan özellikler,
  *Serbest çalışarak iyi kazanç hedeflemek
  *Bulunduğu ilde referansları sağlam
  *Lise veya üniversite mezunu
  *İnsan ilişkilerinde akıcı anlatım kabiliyetli
  *İlin ilçelerindeki üye temsilcilerini yönetecek
  *Konuya uygun görüntü ile titiz giyinen
  *Serbest çalışmayı prensipli düzene taşıyabilen
  Konuda kararlı arkadaşlarımızla İstanbul merkezimizde yapacağımız toplantıda gerekli bilgilendirme verilecektir, Birlikte başarı dileğimizle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir