Anasayfa / Haberler / Gamze Saraçoğlu IFW Defilesi 5 Şubat’ta

Gamze Saraçoğlu IFW Defilesi 5 Şubat’ta
limango, Gamze Saraçoğlu’nun İstanbul Fashion Week kapsamında 5 Şubat’ta düzenlenecek olan defilesinin co-sponsoru oldu. Ana temasını 1700’lerin yazışma dilinin bir simgesi olan siyah mürekkebin oluşturduğu defilede koleksiyondaki çok seslilik müziklerine de taşınıyor.

Kıyafetler kadar bizleri o döneme götürecek müzikler ve atmosferle de dikkat çekecek bu moda performansı, koleksiyonla aynı ismi taşıyan özel bir parfümüyle de dikkat çekecek.limango co-sponsorluğunda gerçekleşecek defilenin hemen ardından Gamze Saraçoğlu’nun ‘Black Ink’ koleksiyonu için Enerji Müzesi’nde limango’nun organize ettiği bir davet gerçekleşecek. ‘Private Break’ adı verilen bu organizasyona sadece davetlilere ulaştırılan özel limango kartlarıyla giriş yapılabilecek.

Limango Hakkında:

Limango, ilk olarak 2007 yılında Almanya’da limango.de adresinde faaliyete geçmiş bir “private shopping” platformu. limango.de internet mağazası, 2009 yılının başında dünyanın en büyük perakende şirketlerinden Otto Group tarafından satın alınarak faaliyetlerini genişletmeye başladı. Limango’nun Almanya’dan sonra ilk yatırım yaptığı ülke Türkiye oldu ve limango.com.tr 2009’un nisan ayında kullanıma açıldı. limango.com.tr, Otto Group’un Türkiye’deki ilk ve tek internet yatırımı konumunda bulunuyor. Türk tüketicisini gerçek “private shopping” (özel alışveriş) kavramıyla tanıştıran Otto Group, limango.com.tr ile alışverişe ve modaya özel bir anlam katıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir