Anasayfa / Kariyer ve İş / Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası’ na iş başvurusu yaparak kariyerinize bu sektörde başlayabilir veya sürdürebilirsiniz. Türkiye’ nin öncü bankaları arasında yer alan Garanti’de kariyerine başlamak bir ayrıcalıktır. Garanti Bankası hem deneyimlilere hem yeni mezunlara hem de üniversite öğrencilerine iş imkanları sunmaktadır. Garanti Bankası bünyesine kattığı personelin yenilikçi, modern, yaratıcı, eğitimli, gelişime açık, çalışkan, yenilikçi ve iyi ahlaklı olmasına özen göstermektedir. Personelini seçerken bu kriterleri göz önünde bulunmaktadır. Garanti Bankası yeni mezunlara iş imkanları sunmaktadır. Bu iş imkanlarından bazıları; müfettiş yardımcısı, bilgi sistemleri denetçi yardımcısı, gişe asistanı, management trainee ve çağrı merkezidir. Garanti Bankası deneyimli personellere de bünyesinde iş imkanı sağlamaktadır. Bu iş imkanları; genel müdürlük pozisyonları, şube pozisyonlarıdır.Garanti Bankası üniversite öğrencilerine part time iş ve staj olanakları sunmaktadır. Stajınızı Garanti’de yapmak size hem büyük ve öncü bir bankada çalışmanın ayrıcalığını hissettirecek hem de ilerisi için işe alım sürecinde kolaylık sağlayacaktır.
Garanti Bankası’ na iş başvrusu yapabilmek için kurumsal websitesini ziyaret edebilir, personel alımlarını buradan takip edebilirsiniz.
Merkezinin Bulunduğu Yer: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul
E-posta: bilgi@garanti.com.tr
Telefon No: 0212 318 18 18Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir