Anasayfa / Girişimcilik Haberleri / Gaziantepli Girişimcilik özelliğini bir kere daha kanıtladı

Gaziantepli Girişimcilik özelliğini bir kere daha kanıtladıGaziantepli Girişimcilik özelliğini bir kere daha kanıtladı. Gaziantepli iş kadını Serpil Karuserci 5 bin 600 iş kadını arasından ‘Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
Gaziantepli iş kadını Serpil Karuserci, Garanti Bankası, Ekonomist Dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) işbirliğiyle düzenlenen “2011 yılı Türkiye’nin Kadın Girişimcisi” yarışmasında “Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. ‘2011 yılı Türkiye’nin Kadın Girişimcisi’ yarışmasında ‘Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimci’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen Karuserci, törende yaptığı konuşmada, “Ödülü Gaziantep ve çalışanlarım adına alıyorum. Kadınlar artık erkeğin gerisinde değil yanında yer alıyor. ” dedi.

Gaziantep’te ürettiği Dreamon Birdals markalı gelinliklerle dünya markası olmayı başaran Onur Modaevi Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Karuserci, 1989 yılında 55 metre kare genişliğindeki kiralık bir mağazada girdiği sektörde, bu gün dünyanın 25 ülkesine gelinlik ihracatı gerçekleştiren bir firmanın sahibi. (Cihan Haber Ajansı)

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir