Anasayfa / Kariyer ve İş / Gazipaşa Sulama Birliği Geçici Personel Alımı

Gazipaşa Sulama Birliği Geçici Personel AlımıGazipaşa Sulama Birliği Geçici Personel Alımı, Gazipaşa Sulama Birliği Geçici Eleman Alımı, Gazipaşa Sulama Birliği İş Başvurusu, Gazipaşa Sulama Birliği İş İlanları

Gazipaşa Sulama Birliği geçici personel alımı yapmaktadır. Alanya ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren alımın ilanı aşağıda yer almaktadır. Gazipaşa Sulama Birliği’nin personel alımına başvuruda bulunmak için, ilanı inceleyerek ilgili yerlere başvurularınızı iletebilirsiniz.

Gazipaşa Sulama Birliği
Son Başvuru Tarihi : 26 Eylül 2011
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2011

Genel Şartlar ve Notlar
Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine;
– Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
– Talepte 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2010 KPSSP 93 puanı 60 ve üzeri olan adayların başvuruları kabul edilecektir.
– Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
– İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

  Lojistik sektöründe eleman ihtiyacı var

Meslek Bilgileri
Meslek: Büro Memuru (Genel)
Öğrenme Türü: Okuldan
Öğrenim Bilgileri
En Az – Fazla Öğrenim Seviyesi: Önlisans
Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi: Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı: KPSS
Sınav Puan Türü: KPSSP93
En Az Puan Limiti: 60
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Gazipaşa
Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir