Anasayfa / Şirket Haberleri / Geleneksel 23 Nisan LC Waikiki ile Renkli Dünyalar Resim Şenliği

Geleneksel 23 Nisan LC Waikiki ile Renkli Dünyalar Resim Şenliği

Türkiye’nin hazır giyimde lider markası LC Waikiki, bu yıl 6’ncısını düzenlediği “Geleneksel 23 Nisan LC Waikiki ile Renkli Dünyalar Resim Şenliği”yle çocukları vitrinlere çağırıyor. LC Waikiki çocukları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 16- 24 Nisan tarihleri arasında vitrinlerde kutluyor.

LC Waikiki ile Renkli Dünyalar

LC Waikiki, bu yıl altıncısını gerçekleştireceği “Geleneksel 23 Nisan LC Waikiki ile Renkli Dünyalar Resim Şenliği” vitrin aktivitesini 16-24 Nisan 2011 tarihleri arasında 49 ilde toplam 147 mağazasında ve www.lcwaikikirenklidunyalar.com’da çocuklarla buluşturacak. Çocuklar, renkli dünyalarını LC Waikiki mağazalarının vitrinlerine yansıtacak. Mağazalarda aktiviteye katılacak tüm çocuklara resim defteri hediye edilecek.LC Waikiki, çocukları yaratıcılıklarını sergilemeye teşvik ederek, onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve 23 Nisan haftasında mağazalarda eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla ilk kez 2006 yılında LC Waikiki Metrocity mağazasında düzenlediği aktiviteye ilk yıl 1000’in üzerinde çocuk katıldı. 2007’de 65 mağazada 25 bin, 2008’de 95 mağazada 30 bin, 2009’da 109 mağazada 50 bin çocuğun resim yaptığı “Geleneksel 23 Nisan LC Waikiki ile Renkli Dünyalar Resim Şenliği”, 2010 yılında da 133 mağazada 80 bin’i aşkın çocuğun katılımıyla büyük bir coşku içinde geçti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu yıl 91’incisi kutlanıyor. LC Waikiki, bu yıl da vitrinlerini bir hafta süreyle dinamik bir sergi alanına dönüştürüyor. LC Waikiki’nin çocukların sevincine ortak olmak ve onların hayal güçlerini vitrinlerine taşımak için 6 yıl önce başlattığı “Geleneksel 23 Nisan LC Waikiki ile Renkli Dünyalar Resim Şenliği” aktivitesi tüm hızıyla devam ediyor. Katılan tüm çocuklara resim defteri hediye eden LC Waikiki, çocukların renkli dünyalarına ortak oluyor. LC Waikiki, hayallerini vitrinlere taşımak isteyen tüm çocukları mağazalarına bekliyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir