Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / General Mobile’ın Yeni Telefon Modeli Planet

General Mobile’ın Yeni Telefon Modeli Planet%20 Daha Geniş Ekranda Daha İyi İnternet Deneyimi

Cep telefonunda en yeni teknolojileri yaratıcı ürünler geliştirerek kullanıcılarıyla buluşturan General Mobile, 4G hızında internet bağlantısı sunan yeni modeli PLANET ile kullanıcılarına konforu ve eğlencesi artırılmış yepyeni bir deneyim vaat ediyor.

General Mobile’ın Mart ayı başında kullanıcılara sunduğu PLANET modeli, akıllı telefonlarda daha önce görülmemiş ölçüdeki geniş ekranıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. PLANET’in 4inç 800×400 4:3 ölçeğindeki görüntü kaybı yaşatmayan, kare formundaki ekranına internet sayfaları tam otururken, sosyal medya sayfalarını takip etmek, kitap ve dergi okumak, oyun oynamak daha keyifli, doyurucu ve göz yormayan bir deneyim haline geliyor.
PLANET geniş ekranının yanı sıra aynı zamanda 114.7 mm boyu ile kot cebine bile sığan, kompakt bir cihaz olma özelliği de taşıyor.

E-posta, SMS ve not almak için düşünülmüş olan “sen söyle, o yazsın” özelliği, yazmaktan sıkılanlara ya da eli meşgul iken kullanım ihtiyacında olanlara yönelik olarak 7 dilde söylenenleri yazıya çeviriyor.

Bu özellikteki Türkçe desteği PLANET’i diğerlerinden farklı kılıyor. Parmağı ekrandan kaldırmadan mesaj yazma imkanı sağlayan SWYPE teknolojisi ise mesaj yazmayı daha eğlenceli hale getiriyor ve yazarken hata yapmayı engelliyor.

PLANET’in her şeyin elinizin altında olmasını sağlayan bir menü sistemi bulunuyor.

Aradığınız işleme tek dokunuşla erişim sağlayan kolay kullanımı ile teknolojiye uzak durmayı tercih edenleri bile cezbediyor.

PLANET, estetikten ödün vermeyen şık tasarımıyla mobil dünyadan daha fazla konfor talep eden kullanıcılar için KDV dahil 999 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

  Dünyada İnovasyon Alanında Gelişen YaklaşımlarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir