Anasayfa / Şirket Haberleri / Gereko.com İhtiyaç sahipleriyle hizmet verenlerin buluştuğu adres

Gereko.com İhtiyaç sahipleriyle hizmet verenlerin buluştuğu adresTesisatçı ya da temizlikçi mi arıyorsunuz, ya da iyi bir dekoratör, grafiker, nakliye şirketine mi ihtiyacınız var? Eşe dosta sorup, internette saatlerce arama yaparak zaman kaybetmeyin, Gereko.com’a girin, ihtiyacınızı tanımlayın, teklif alın, en iyi teklifi seçin. Üstelik ücretsiz!

İhtiyaçları için profesyonel hizmet arayanların hayatını kolaylaştıran, en uygun fiyata en uygun hizmeti bulmalarını sağlayan Gereko.com internet sitesi yayına girdi.

Gereko.com, kullanıcılarına, ihtiyaçlarını kaydedebilecekleri, çok sayıda hizmet veren firmayı ya da serbest çalışanı aynı çatı altında bulabilecekleri, teklif isteyerek bir çok alternatif arasından seçim yapabilecekleri bir platform sunuyor. Sistemde ihtiyaç sahipleri, hizmet aldıkları firma ya da şahısları değerlendirebildiğinden, daha sonra benzer hizmet arayan kullanıcılar da, bu değerlendirmelerden faydalanarak karar verebiliyor. Böylelikle, Gereko.com, profesyonel hizmetlerde kalitenin, en uygun fiyata bulunabilmesine olanak sağlıyor.
En uygun hizmet en uygun fiyata elinizin altında
Gereko.com sitesinin kurucusu Ayşe Biçer, Gereko.com ile müşterilerinin hayatını kolaşlaştırmayı hedeflediklerini vurgulayarak, “Hayatımızda, sıklıkla karşılaşmadığımız, ama ihtiyacımız olduğunda da kime danışacağımızı bilemediğimiz durumlar vardır. Örneğin evinizi taşıtmak, dekorasyon yaptırmak, bebek bakıcısı bulmak ya da çocuğunuza ders aldırmak istediğinizde, ilk yaptığınız eşe dosta sormak, ya da internette uzun süreler araştırma yapmak, en uygun alternatifi bulmaya çalışmak olur. Böyle verilen kararlar sonunda, zaman zaman hizmetin kalitesinde ya da fiyatında memnuniyetsizlikler yaşanabilir. Bundan sonra, Gereko.com sitesine bu ihtiyacınızı ÜCRETSİZ girerek, bir çok teklif alıp, en iyi teklifi seçerek, hem zamandan kazanacak, hem de en uygun hizmeti, en uygun fiyata bulabileceksiniz” dedi.

Gereko.com’dan yararlanabilmek için siteye üye olmak yeterli.
Kimlik ve iletişim bilgilerinizi açıklamaya gerek kalmadan ihtiyacınızı tanımladıktan sonra hizmet verenlerden teklif alabiliyorsunuz. Farklı teklifleri karşılaştırabiliyor, profilleri inceleyebiliyor, daha önce o hizmet verenlerle ilgili yapıyan yorumları inceleyebiliyor ve en iyi teklifi seçebiliyorsunuz. Firma ya da serbest çalışanlara da ihtiyaç sahiplerine ulaşmada ek bir kanal sunan Gereko.com Mart ayına kadar hizmet verenler için de ÜCRETSİZ.

  Sultan Et, Ankara’da Besi Çiftliği KuracakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir