Anasayfa / Haberler / Gezici Sağlık Aracı

Gezici Sağlık Aracı
Sağlığın Merkezi Yollarda

Gezici Sağlık Aracı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Anadolu Vakfı’nın sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ve yardıma muhtaç kişilerin sağlık hizmeti alabilmesi için hayata geçirilen Gezici Araç, üçüncü durağı olan Derince’deki Huriye Pak İlköğretim Okulu’ndaydı…

Kocaeli Derince’deki Huriye Pak İlköğretim Okulu’nda 745 öğrencinin diş, göz ve genel sağlık muayeneleri Anadolu Sağlık Merkezi hekimleri tarafından gerçekleştirildi.Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı, Sosyal Sorumluluk Projeleri Direktörü Necmettin Özçelik, ‘Şubat ayında Fatih İlköğretim Okulu’nda, 10 Mart’tan itibaren de Çakabey İlköğretim Okulu’nda ücretsiz muayenelerimiz devam edecek. Bu iki okuldaki taramalarla toplam 1000’i aşkın öğrenciye ulaşmayı hedefliyoruz’ dedi.

Anadolu Sağlık Merkezi Hakkında:

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle kurulan Anadolu Sağlık Merkezi, modern tıbbın gereklerini yeni ve kapsamlı bir sağlık anlayışıyla hastalarına aktarıyor. Hizmet kalitesine önemli katkı sağlayan Johns Hopkins Medicine (JHM) ile devam eden stratejik ortaklık Anadolu Sağlık Merkezi’nin sağlıkta referans merkezi olma vizyonunu da destekliyor. Anadolu Sağlık Merkezi, onkoloji, kalp damar sağlığı, kadın hastalıkları ve tüp bebek, nöroloji, cerrahi bilimler ve iç hastalıkları dahil olmak üzere tüm branşlarda sunduğu hizmetlerde hasta odaklı yaklaşımla hareket ediyor. Hizmetlerinde hasta hakları ve güvenliğini temel önceliği olarak belirleyen Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, kaliteli sağlık hizmeti ile dünyanın farklı bölgelerinden gelen hastalara tedavi olanağı sunuyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir