Kariyer ve İş

Giresun Üniversitesi Geçici Personel Alımı

Giresun Üniversitesi Geçici Personel Alımı, Giresun Üniversitesi Geçici Eleman Alımı, Giresun Üniversitesi İş Başvurusu, Giresun Üniversitesi İş İlanları

Giresun Üniversitesi geçici personel alımı yapmaktadır. Üniversitenin yapacağı alımla ilgili bilgiler aşağıdaki ilanda bulunmaktadır. Giresun Üniversitesi marangoz alımına başvuruda bulunmak isteyen ve üniversite bünyesinde çalışan bir personel olmak isteyen takipçilerimiz, ilandaki detayları ve şartları inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü
Son Başvuru Tarihi : 29 Eylül 2011
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2011

Genel Şartlar ve Notlar Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine;

-Geçici işçi alımı yapılacaktır.- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İş Kur biriminden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.
– Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
– Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Bu ilan Geçici İşçi ilanıdır. Özel Şartlar:İşe Alınacak Kişinin 1 Yıl Süreli Mesleki Deneyiminin Olduğunu Belgelendirmesi Şartı Aranacaktır.

Meslek Bilgileri
Meslek: Marangoz
Deneyim (Yıl): 1
Öğrenme Türü: Pratikten
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi: Önlisans
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Giresun Merkez
Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 2
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam SüreliBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu