Anasayfa / Kariyer ve İş / Gittigidiyor.com 20 Eleman Alacak

Gittigidiyor.com 20 Eleman AlacakGİTTİGİDİYOR.COM 20 kişi
Firmada 140 kişi çalışıyor. 2011’de 45 kişi ekibe katıldı. 2011 yılının başında 6,3 milyon olan üye sayısı yılsonunda 7.2 milyon seviyesine ulaştı. 2011 Aralık ayında 330 bin satış işlemi gerçekleştiren sitenin ticaret hacmi TL bazında yüzde 20 artış gösterdi. Bu yıl da yüzde 50 büyüme hedefleniyor. 2012’de büyüme hedeflerine paralel olarak ekibini yüzde 15 büyütmeyi ve çalışan sayısını 160’a çıkarmayı planlıyor.
Satış-pazarlama, teknoloji ve ürün bölümü tarafında işe alım yapan firma, müşteri hizmetleri bölümüne de yeni alım-lar yapıyor. eBay entegrasyonuna paralel olarak Marketplaces adlı bir birim de kuran firma, bu bölümün çalışan sayısını da artıracak. GittiGidi-yor.com Genel Müdürü Cenk Angın, Türkiye’de yükselen bir trend olan bu sektörde kariyer yapmak isteyen gençlerin, sektörü yakından takip etmelerini, üniversite yıllarından itibaren sektör profesyonelleriyle bağlantı kurup özellikle niş pozisyonlar için kendilerini yetiştirmelerini öneriyor.

Adaylar Kariyer.net ve Linkedin üzerinden ilanları takip ederek başvuru yapabilir.

  Yeni İşinize AlışınYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir