Anasayfa / Şirket Haberleri / Global İletişim 2011’e İddialı Projelerle Hazırlanıyor

Global İletişim 2011’e İddialı Projelerle HazırlanıyorTürkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Global İletişim, sektörde emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Teknolojinin tüm yeniliklerini katma değerli hizmetler haline dönüştürerek kurumların hizmetine sunan Global İletişim, 2010 yılını 2009 yılına oranla % 65 büyümeyle kapatacak. Kurumsal pazara yönelik birçok iddialı projeyi 2011 yılında hayata geçirmeye hazırlanan Global İletişim, 2011 yılında %65 büyüme hedefliyor.

‘HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİMİZİ ARTIRACAĞIZ’
Başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirten Global İletişim Genel Müdürü Murat Küçüközdemir, ‘2010 bizim için çok önemli bir yıldı. Fark yaratan projelere imza atarak % 65 oranında büyüdük. Özellikle MVNO lisansımız kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizden birisi olan Araç Takip Sistemi’nde yılın son çeyreğinde büyük bir satış başarısı yakaladık. Veri merkezi hizmetlerimiz kapsamında pazara sunduğumuz Cloud Computing çözümlerimizde de 2011’de hizmet yelpazemizi çeşitlendirmeye devam edeceğiz’ dedi.

‘2011’DE DAHA DA İDDİALIYIZ’
Hayata geçirilecek ürün ve hizmetlerle Global İletişim’in 2011 yılına çok iddialı hazırlandığını anlatan Küçüközdemir, ‘Bu ay Cloud Computing tarafındaki servislerimizin tanıtımını gerçekleştireceğiz. Özellikle SaaS (Software as a Service) tarafında KOBİ’lere yönelik coğrafi bilgi sistemlerine entegre edeceğimiz CRM çözümlerimiz ile yüksek maliyetli entegre uygulamaları ‘Kullandığın kadar öde’ modeliyle kurumların hizmetine sunacağız. Ayrıca 5651 sayılı yasanın gerekliliklerini sunucu yatırımı yapmadan çözen hosted LogIT ile yine hem küçük işletmelerin hem de KOBİ’lerin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz. ARGE ekibimizin 2 yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı bu hizmet aynı zamanda pazarda ‘hosted’ olarak sunulan ilk ve tek çözüm olma niteliğini de taşıyor. 2011’de video konferans çözümlerimizle de kurumlar için mesafeleri kısaltıp, zaman ve paradan tasarruf etmelerini sağlayacağız’ dedi. Mobil katma değerli servisler kapsamında Global İletişim’in M2M (Machine-to-Machine) teknolojilerinde uçtan uca servis temelli hizmet sunan lider operatör olacağını da kaydeden Küçüközdemir, MVNO lisansının devreye girmesiyle Global İletişim’in daha da güçlendiğini ve bu alanda kendilerini Araç Takip Sistemi, Telemetri Sistemleri gibi uygulamalar içeren M2M uygulamaları ile farklılaştıracaklarını belirtti.

  Bilsar, Zorlu'da sanal corner mağazası açıyor‘TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TİCARİ VERİ MERKEZİ OLACAĞIZ’
Global İletişim Genel Müdürü Murat Küçüközdemir, ‘Ankara, İstanbul Fulya’dan sonra, İstanbul Dudullu’da 2011 yılında faaliyete girecek olan 3. Datacenter’ımız ile Türkiye’nin en büyük ticari veri merkezi olacağız, bu kapsamda veri merkezi temelli Cloud Computing çözümlerimiz ve fiber altyapı yatırımlarımız bu sene içinde odak noktalarımız arasında yer alacak. Erişim hizmetleri kapsamında yalın ADSL ve ses hizmetleri kapsamında sabitte numara taşınabilirliği gibi hizmetlerin hızla hayata geçmesiyle bizi çok hareketli bir yılın beklediğini düşünmekteyim’ dedi.

Global İletişim Hakkında:

Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding’e bağlı Yıldız Bilişim Grubu Şirketleri’nden Global İletişim, Sabit Telefon Hizmetleri (STH) İşletmeciliği yetkilendirmesi ile ses, İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) genel izniyle internet ve datacenter, Altyapı İşletmeciliği yetkilendirmesi ile altyapı ve Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri (SMŞH) yetkilendirmesi ile katma değerli mobil hizmetler sunuyor. 2003 yılında kurulan ve ses, erişim ve internet, datacenter, fiber optik kablo altyapıları ve mobil KDS hizmetlerini, yeni nesil altyapısı üzerinden veren Global İletişim, ileri teknolojisi, yenilikçi ürünleri, kaliteli ve kesintisiz hizmeti ile sektörün öncü ve tercih edilen şirketi konumunda.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir