Şirket Haberleri

GNC’den Yeni Yıla Özel Alışveriş Kampanyası 4 Al 3 Öde

Türkiye’de ‘iyi yaşam’ konseptiyle 15 yıldan bu yana hizmet veren GNC Türkiye; yeni yıla özel düzenlenen yeni yıl kampanyasıyla 7’den 70’e herkesi GNC Türkiye mağazalarına davet ediyor.

Doğal vitamin, mineral, bitkisel ürünler ve Mega Tea çaylarıyla iyi yaşamayı sevenlere çok geniş bir ürün yelpazesiyle destek ürünler sunan GNC Türkiye, yeni yıla özel “4 al 3 öde” kampanyası ile yeni yıla merhaba diyor.

17 şehre yayılmış 59 mağazasıyla sağlığın korunmasına yardımcı, kişiye özel olarak hazırlanmış vitamin, mineral karışımlarını bitkisel ve sporcu destek ürünlerini uzman danışmanlar eşliğinde kullanıcılarıyla buluşturan GNC Türkiye’nin 31 Aralık’a dek sürecek kampanya süresince tüketiciler GNC Mağazalarından aldıkları dört ürünü 3 ürün fiyatı ile ödeyecekler.
www.gnc.com.tr adresinden online alışveriş yapma imkanının da olduğu GNC ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler, 444 0 GNC’yi (462) de arayabilir.

Gnc Hakkında:

Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürün üretim, pazarlama ve dağıtım firmalarından biri olan GNC Türkiye, ülkemizdeki faaliyetlerini 1994 yılından beri sürdürüyor. 1998 yılında Nişantaşı’nda açılan ilk mağazasının ardından Ankara Karum ve İstanbul Şaşkınbakkal mağazalarının ardından bugün toplam 59 satış noktası ve online satış mağazasıyla hizmet veriyor. Sağlığın korunmasına yardımcı, kişisel gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış vitamin, mineral karışımlarını bitkisel ve sporcu destek ürünlerini konusunda uzman danışmanlar eşliğinde kullanıcılarıyla buluşturan GNC Türkiye’nin tüm ürünleri Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recommended Daily Allowance) standartları referans alınarak üretiliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu