Anasayfa / Emlak Haberleri / Göl manzaralı yüksek standartlı residence

Göl manzaralı yüksek standartlı residenceERKANLI ŞİRKETLER GRUBU

Erkanlı Şirketler Grubu, Çankaya’ya 10 km mesafedeki İncek Teel Koleji yanındaki 65 dönümlük arazi üzerine ilk etabı 115 daire olan göl manzaralı yüksek standartlı residence inşaa ediyor. Toplamda diğer etapları ile 600 daireyi bulacak proje İstanbul’un ünlü mimarlarından Bünyamin Derman tarafından tasarlanarak Ankara’nın ihtiyaç duyduğu markalı proje olarak hayata geçiyor.
Mimarisi ile fark yaratacak proje 1+1 ve 2+1’ler 3+1 ve 4+1’lerden oluşuyor. Sosyal tesisleri ile çok fonksiyonlu yapı olarak tasarlanıyor. En önemli özelliği Ankara’nın ilk rüzgârdan kendi enerjisini üreten binası olması. Bina tüm ortak alanların elektriğini rüzgar enerjisinden elde edecek, ürettiği eneıjiyi en verimli şekilde kullanacak ve aynı zamanda yeşili ön planda tutuğu kat bahçeleri ile tam bir ekolojik bina olarak işlev görecek.

Projenin künyesi:

Yeri: Ankara
Yapımcı firma: Erkanlı Şirketler Grubu
Teslim tarihi: 2013
Konut sayısı 600

  Küçükçekmece’deki Kanarya Mahallesi'de Prim Yapan Bölgeler ArasındaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir