Anasayfa / Haberler / Goldaştan yılbaşına özel hediyelik tasarımlar

Goldaştan yılbaşına özel hediyelik tasarımlarGoldaş Bianca Koleksiyonu

Yeni bir yıla girerken, küçük ya da büyük bir hediye ile sevdiklerimizi hatırlamak ve tüm yılın güzel geçmesini dilemek için önümüzde sayılı günler kaldı. Takı ve aksesuar, yılbaşı hediyesi olarak tercih edilebilecek hem değerli hem de özel bir hediye. Hele de tasarımı kadar fiyatıyla da çekici ise… Goldaş, yılbaşı hediyesi seçmekte zorlananlar için Azzuro ve Bianca adını verdiği özel tasarımlarını yılbaşına özel fiyatlarla sundu.
Yılbaşında kendisini ve sevdiklerini pırlantanın büyüsü ile mutlu etmek isteyenler, Goldaş mağazalarına geldiklerinde, damla formundaki blue topaz taşa pırlantaların eşlik ettiği Azzuro kolyeye sadece 750 TL’ye sahip olabilecek. Azzuro, sonsuz sevginin ve mutluluğun sembolü pırlanta taşları ile hediye ettiğiniz kişiye kendini çok özel hissettirecek.

Tercihiniz inci ve altından yanaysa, o zaman zarif Bianca tasarımlarına göz atabilirsiniz. Kar tanelerini andıran bembeyaz Bianca kolye, yüzük ve küpeler yılbaşı ruhunu da çok iyi yansıtıyor. Bianca kolye ucu 225 TL, yüzük ve küpeler ise 275 TL fiyatla vitrine çıktı.

Goldaş’ın hediye seçeneklerinde sınır yok. Özel ve unutulmayacak bir hediye arıyorsanız mutlaka bir Goldaş mağazasına uğrayın. Size en yakın Goldaş için www.goldas.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  KOBİ'ler sigorta ile yola devam ediyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir