Anasayfa / Şirket Haberleri / Golden Rose Farları ile Büyüleyici Bakışlara Sahip Olacaksınız

Golden Rose Farları ile Büyüleyici Bakışlara Sahip OlacaksınızGR Silky Touch Pearl Eyeshadow

Bu kışın en gözde renklerini içeren Golden Rose Silky Touch Pearl & Matte Eyeshadow ipeksi dokuya sahip mükemmel bir far serisidir. Sedefli ve mat renk seçenekleriyle büyüleyici ve harika bakışlar yaratıyor.

Gözlerde trend yaratan serinin sedefli seçenekleri arasında 2011 kış sezonun en gözde renkleri olan mor, kahve, gri, kırmızı ve tonları ile çivit mavisi var.

Matte serisi ise pastel tonlardan oluşmaktadır. Özellikle uçuk yeşil, pembe tonları ve açık gri yansımalar sizi daha da doğal bir görüntüye kavuşturuyor.
Kış sezonunun en trend kadını siz olacak, büyüleyici bakışlarınızla hiç olmadığı kadar dikkat çekeceksiniz!

Gündelik ve iş hayatınızda, gece eğlencelerinde, arkadaş buluşmalarında, özel günlerde kısaca hayatınızın her anında vazgeçemeyeceksiniz!

Golden Rose Silky Touch Eyeshadow (Pearl & Matte) fiyatı: 7,75 TL.

Golden Rose Hakkında:

Golden Rose markasının üreticisi Erkul Kozmetik, kurulduğu 1983 yılından beri ilke edindiği kaliteli üretim ile kozmetik sektörünün önemli kuruluşlarının başında gelmektedir. Erkul Kozmetik ürünlerini 77 ülkeye ihraç etmektedir. Renkli kozmetik üretiminde yeniliklerin öncüsü olan marka, Ar-Ge yatırımlarına verdiği önemle hijyen ve sağlığı ön planda tutmaktadır. Türk ve dünya kadınlarının büyük bir beğeniyle takip ettiği Golden Rose çok geniş ürün ve renk skalasına sahiptir. Marka oje konusunda dünyanın 5 büyük üreticisinden biridir.

  Büyümek için fırsatlara açığızYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir