Anasayfa / Şirket Haberleri / Google seçim sonuçlarını canlı yayınlayacak

Google seçim sonuçlarını canlı yayınlayacakGoogle, Cihan Haber Ajansı ile yaptığı işbirliği sayesinde, 12 Haziran günü ‘Google Harita’ hizmeti üzerinden il ve ilçe bazında seçim sonuçlarını kullanıcılarına Google Seçim 2011 adresinden canlı olarak takip edilebilme imkanı sunuyor.
12 Haziran Pazar günü yapılacak Türkiye genel seçimlerinde internet kullanıcıları, il ve ilçe bazında seçim sonuçları ile ilgili gelişmeleri anlık olarak Google’ın seçimlere özel geliştirdiği harita tabanlı arayüz üzerinden, www.google.com.tr/secim2011 adresinden takip edebilecekler.

Google Türkiye Ürün Müdürü Zeynep İnanoğlu yaptığı açıklamada: “Genel seçim Türkiye ajandasının en önemli gündem maddelerinden biri. Google Türkiye olarak bu önemli günde seçim sonuçlarını ve ilgili haberleri son kullanıcılar ile en hızlı şekilde paylaşmak için Google içinde bir arayüz geliştirdik. Harita tabanlı bu arayüzün dünyadaki çok-partili sistem seçimlerinde bir standart olmasını bekliyoruz“ dedi.

  Armada hedef büyüttüYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir