Anasayfa / Kariyer ve İş / Grant Thornton Türkiye “Staj yapanlar öne geçiyor”

Grant Thornton Türkiye “Staj yapanlar öne geçiyor”Aykut HALİT / Grant Thornton Türkiye Başkanı
“Staj yapanlar öne geçiyor”

Özellikle üçüncü ve dördüncü sınıflarda hemen herkes artık bir CV’ye sahip. Staj konusuna daha ciddi yaklaşan adaylar bunu mutlaka hazırlıyor. CV bir anlamda profesyonelliğin göstergesi. Öğrenci de olsa bir CV’ye sahip olmak adayı bir adım öne taşıyor.
Adaylara üçüncü ve dördüncü sınıfı beklemeden, hemen her yaz farklı sektörlerde ilgi duydukları alanlarda staj yapmalarını öneriyoruz. Bu stajlar birçok açıdan ufuk açıyor ve neyi isteyip neyi istemediklerine karar vermelerine yardımcı oluyor. Bu nedenle özenle hazırlanmış bir CV ile hedef olarak belirledikleri şirketlere mutlaka başvurmalarını ve yaz aylarını bu şekilde değerlendirmelerini öneriyoruz. Tatil dönemlerinde staj yapan öğrenciler, hiç yapmayanlara göre kesinlikle önde başlıyorlar.

  Sözleşmeli Memurları İşten Çıkarmak ZorlaştıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir