Anasayfa / Şirket Haberleri / Grup Satın Alma Sitesi Grupanya

Grup Satın Alma Sitesi GrupanyaEsra Sertoğlu

Grup satın alma sitesi Grupanya, birinci yaşında 1 milyonuncu kupon satışına imza attı. Site bu rakamla aynı zamanda en fazla fırsat satan internet sitesi oldu. 21 Haziran 2011 itibariyle bir milyonuncu kupon satışını gerçekleştiren Grupanya, aynı tarihte bir yaşına da basmış oldu. Sosyal medya ve e-ticareti bir araya getiren, Grupanya’nın, sayısı 1.5 milyona yaklaşan üyelerine sağladığı tasarruf miktarı ise toplamda 70 milyon TL’yi aştı.
 

Grupanya Genel Müdürü Esra Sertoğlu (resimde), dünya grup alışveriş siteleri sektöründe işlem hacmi bakımından New York, Sao Paolo gibi kentlerle boy ölçüşen İstanbul’da sektörün başrol oyuncusu olarak büyük bir başarıya imza attıklarını kaydetti. Bu yıl 50 milyon TL ciro hedefleyen Grupanya olarak sadece fırsat satmayı değil, Türkiye’nin keyif sponsoru olmayı amaçladıklarının altını çizen Sertoğlu, “Bugün yapılan 1 milyonuncu kupon satışımız da bu amaçta ne kadar başarılı olduğumuzun bir kanıtı. Bu kapsamda motive edici fikirler üreterek insanların yaşadıkları şehri tekrar keşfetmesine ve hayatın rutinini değiştirmesine yardım etmek temel hedefimiz olmaya devam edecek” diye konuştu.

  Plastik arı kovanını dünyaya ihraç ediyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir