Anasayfa / Kariyer ve İş / Gülümser Baran Şen, GamersFirst’ün Avrupa ve Türkiye İş Geliştirme Direktörü Oldu

Gülümser Baran Şen, GamersFirst’ün Avrupa ve Türkiye İş Geliştirme Direktörü Oldu
28 milyonun üzerinde kullanıcısıyla ücretsiz oyun alanının en büyük şirketlerinden biri olan GamersFirst uluslararası kadrosunda önemli bir değişikliğe gitti. Şirketin Avrupa ve Türkiye İş Geliştirme Direktörlük görevine Gülümser Baran Şen atandı. Şen, yeni görevine atanmadan önce şirketin Türkiye Ülke Müdürü görevini yürütütüyordu. Görevi 1 Ocak 2011 tarihinde devralacak olan Gülümser Baran Şen, GamersFirst’ün Avrupa’daki oyunculara erişimini sağlama, oyuncu tabanını iş ortaklıkları ile artırma gibi geniş çaplı sorumluluklarını üstlenecek.

Gülümser Baran Şen kimdir?
1973 doğumlu Gülümser Baran Şen lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. Fransa’nın Montpellier Üniversitesi’nde Ekonomi dalında yüksek lisans yapan Şen, bu dönemde ‘Çokuluslu Tütün Şirketlerinin Stratejileri’ başlıklı ayrıntılı bir tez çalışmasına imza attı. Franızca ve İngilizce dillerini akıcı derecede konuşan Gülümser Baran Şen, kariyerine 1999 yılında HP Türkiye’de başladı. Burada üç yıl boyunca Kanal Pazarlama Uzmanı görevini yürüten Gülümser Baran Şen 2002 yılında Siemens Türkiye’de Pazarlama Sorumlusu ve Ürün Müdürü görevini yürüttü. Aynı görevi 2004’ten itibaren 1 yıl boyunca Superonline’da sürdüren Gülümser Baran Şen, 2005 yılında çalışmaya başladığı Avea’da 2 yıl boyunca Danışman olarak görev yaptı. 2007 yılında kadrosuna katıldığı GamersFirst’te bugüne kadar Türkiye Ülke Müdürü görevinde bulunan Gülümser Baran Şen, şirketin Türkiye’deki stratejik ortaklıklarını, pazarlama ve iş geliştirme faaliyetlerini yönetiyordu.GamersFirst Hakkında:

GamersFirst Batı Yarıküre’de öncü bir Free2Play® MMO oyun yayıncısıdır. 28 milyonun üstünde oyuncuya hizmet veren GamersFirst.com, oyun “ücretsiz” olduğunda bile oyuncuların sevdikleri oyunun ücretini kendilerinin belirleyebildiği bir adrestir. Tüm GamersFirst Geliştirici Ortakları’na sağlanan oyun yayıncılığı, oyun işlemleri, hızlı oyun yerleşimi ve ortak oyun platformuyla desteklenmiş olan GamersFirst CONNECT oyun tutkunlarına War Rock, Knight Online, Sword of the New World, Our World ve çok yakında gelecek olan Victory, GoGoRacer ve Taikodom gibi çok sevilen MMO RPG ve MMO FPS (Aksiyon Oyunları) oyunları sunuyor. Firma ile ilgili detaylı bilgiye ve tüm oyunlarına http://www.GamersFirst.com/corporate/ ve http://www.GamersFirst.com adreslerinden ulaşabilirsiniz. RoM TR oyunu için ise www.ROMTR.com.tr adresine başvurabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir