Anasayfa / Şirket Haberleri / Güneş sigorta’dan yıllık 350 TL’ye sağlık sigortası

Güneş sigorta’dan yıllık 350 TL’ye sağlık sigortasıGüneş, sağlık sigortasında Okyanusunu genişletti

Güneş Sigorta, Okyanus Sağlık Sigortası’na eklediği Beyaz ve Kırmızı planlar ile sigortalısının hem sağlığını hem de bütçesini güvenceye alıyor.

GÜNEŞ Sigorta, Okyanus Sağlık Sigortası’na eklediği iki yeni plan ile hem sağlığını hem de bütçesini düşünen sigortalılarına özel avantajlar sunuyor. Yatarak tedavi güvencesi içeren Beyaz ve Kırmızı planlar ile sigortalılar, üst segment sağlık kurumlarında kullanabilecekleri ayrıcalıklı teminatlara, 350 TL’dcn başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. Beyaz Plan, limitsiz yatarak tedavi imkanı sunarken, Kırmızı Plan’da bu teminat 40 bin TL limit ile yer alıyor. Sağlık sigortalarında 2 yıl gibi kısa sürede ömür boyu yenileme garantisi veren Güneş Sigorta’nın kullanıma bağlı ek prim uygulaması da bulunmuyor.

Sigortalılara özel ücretsiz hizmetler

Planlar kapsamında poliçe sahiplerine özel, ücretsiz hizmetler de sunuluyor. 18 yaş üzeri tüm sigortalılar, yılda bir kez Diş Paketi (diş muayene, diş röntgeni ve diş temizliği), Psikolojik Danışmanlık ve Diyetisyen hizmetlerinden yararlanabiliyor. Ayrıca 40 yaş üzeri kadın sigortalılar meme kanserinin erken tanısının en etkili ve en başarılı yöntemlerinden olan Kontrol Mamografisi, erkek sigortalılar ise prostat kanserinin en önemli tanı yöntemlerinden olan Kontrol PSA hizmetinden yine yılda 1 kez faydalanabiliyor.
Acil durumlar için ise ambulans ve çağrı merkezi desteği ile 7 gün 24 saat tıbbi danışmanlık hizmeti bulunuyor. Sigortalılar, kapsam dahilinde olmayan sağlık giderleri için dahil, anlaşmalı kurumlarda özel indirimlerden faydalanabiliyor.

Ömür boyu yenileme garantisi

Okyanus Sağlık Sigortası ile sigortalılara sağlanan önemli avantajlar arasında, ikinci yılın sonunda sigortalının tazminat/prim oranının yüzde 100’ün altında olması ve gerektiği durumlarda istenen tetkikler sonucunda bir risk görülmemesi halinde ‘Ömür Boyu Yenileme Garantisi’ sunması yer alıyor. Bir diğer önemli avantaj ise; yenileme garantisi alsın/almasın tüm sigortalılara kullanım ek primi uygulanması.

  Aksigorta, kredi kartlarınızı Bodycard ile koruyor

Günlük prim, 1 TL’yi bulmuyor

Güneş Sigorta Sağlık Sigortaları Grup Müdürü Elvan Atalay, bireylerin günlük hayatın koşuşturması içerisinde en büyük zenginliğin sağlık olduğunu unutabildiğini ve çeşitli risklerle karşı karşıya olma gerçeğini göz ardı edebildiğini ifade ediyor.

Güneş Sigorta olarak. Okyanus Sağlık Sigortası ile sigortalılarına yurt içi ve yurt dışında meydana gelebilecek sağlık giderleri için geniş hizmet ağı ile kapsamlı teminatlar sunduklarını belirten Atalay, “Teminat limitleri ve ödeme yüzdelerini sigortalılarımızın belirleyebildiği Okyanus Sağlık Sigortası’nda yer alan bazı planlarımızda kadın/erkek prim ayrımı da yapmıyoruz. Ayrıca yine planlarımız ile ekonomik fiyatlar sunuyoruz” diyor. Kırmızı ve Beyaz planlarından, 18-50 yaş aralığındaki sigortalılarının yararlanabildiğim söyleyen Atalay, “Sigortalılarımız, günlük primi 1 TL’yi bulmayan sağlık poliçemiz ile yatarak ve acil durumlarda sağlıklarını koruma altına alabiliyor ve bunun yanı sıra birçok ücretsiz hizmetten de yararlanabiliyor” şeklinde konuşuyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir