Anasayfa / Kariyer ve İş / Gürsu Belediyesi Personel Alımı

Gürsu Belediyesi Personel AlımıGürsu Belediyesi personel alımı yapacaktır. Kazan ateşçisi alımı için ilan yayınlamıştır. Bursa ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızı ilgilendiren ilan aşağıda yer almaktadır. Bilgileri ve şartları okuyarak gerekli yerlere başvurularınızı iletebilirsiniz.

Gürsu Belediye Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi : 23 Mayıs 2011
Yayınlanma Tarihi : 13 Mayıs 2011

Genel Şartlar ve Notlar
Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine
– Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
– Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
– Taleplerde 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2010 KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.
– Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
– Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
– Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
– Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

  Hangi kurumun, ne kadar kişiye ihtiyacı var?– İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
– Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
– Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri
Meslek: Kazan Ateşçisi
Öğrenme Türü: Kurstan

Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi: Kamu Personel Sınavları
Sınav Adı: KPSS
Sınav Puan Türü: KPSSP94
En Az Puan Limiti: 60

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurt içi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Gemlik, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Mudanya, Mustafa K.Paşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir, Büyükorhan, Harmancık, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Bursa/Merkez

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

2 Yorumlar

  1. merabalar ben izmirden soner ulker 01 o1 1974 dg 25 yıllık tesısatve mekanık ustasıyım ayrıca kalorıfer ve dogalgaz yakıcı belgem var iş arıyorum yardımcı olursanız sevınırım saygılarımla ıyı calısmalar tlf 05459205556

  2. MERHABA BEN HAKKARİ YÜKSEKOVA DA 3 YIL UZMAN ÇAVUŞ OLARAK GÖREV YAPTIM VE KENDİ İSTEĞİMLE SÖZLEŞME Mİ FESİH ETTİM EĞER BELEDİYENİZ DE BOŞ KADRO VAR İSE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.. 0541 500 06 81

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir