Şirket Haberleri

Hacıoğlunda Peymacun’dan Lezzet Topu’na Tescilli Ürünler

Türk geleneksel damak tadının yarım asırlık markası Hacıoğlu, ülkemizin dört bir yanında 65 şubeyle halkımıza hizmet veriyor. Hacıoğlu ürünlerinin tercih edilmesindeki en önemli faktör; ürün lezzeti olduğu kadar üretim noktasında sağladığı kaliteli malzeme ve güvenilirlik yatıyor. Kaliteli ürün ve hizmette standartizasyon, Hacıoğlu’nun üstünde titizlikle durduğu iki kriteri. İç kitapçık ve yönetmeliklerde belirlenmiş ilkeler sıkı sıkıya uygulanıyor.

hacioglu

%100 TÜRK SERMAYELİ

1965 yılında Hacıoğlu ailesinin kebap ve lahmacunda özel bir lezzet arayışından doğan Hacıoğlu restoranları, bugün artık yarım asra yaklaşan deneyimiyle hazır yiyecek sektöründe 100 % Türk sermayeli sürekli büyüyen dev bir markaya dönüştü.

İLKLERİN MARKASI

Kuruluşunun ilk yıllarında klasik lahmacun ve kebap restoranları şeklinde hizmet sunan Hacıoğlu, 1993 yılında “lahmacunda hızlı servis”e geçerek dünyada bir ilki gerçekleştirdi ve fast-food sistemiyle geleneksel Türk damak tadını bütünleştirdi. 1997 yılında ise dünyanın ilk Türk arabaya servis hızlı restoranı olan Süreyyapaşa Hacıoğlu’nun açılmasıyla bir ilke daha imza attı. Yatırımlarını hızlandırdığı 90’lı yıllarda Hacıoğlu, franchising sistemiyle büyümeye yöneldi ve kısa sürede Hacıoğlu markası, Türkiye’nin birçok bölgesinde açılan mağazalarla bir lezzet zincirine dönüştü.
Peymacun’dan Lezzet Topu’na
TESCİLLİ ÜRÜNLER

Çalışmaların titizlikle sürdüğü bu süreçte Hacıoğlu, mağaza mimarisi, teknik kapasite, makine ve ekipman parkını geliştirdiği gibi, ürün yelpazesini de zenginleştirdi.

Başlangıçta lahmacun ayran ve meşrubattan oluşan ürün yelpazesine, peymacun, yumurtalı peymacun, pide, döner, kanat, lezzet topu gibi yeni menüler yanında tatlılar ve dondurmaları da ekleyen Hacıoğlu, geleneksel Türk damak tadını markalaştırarak sektörde liderliğe oturdu.

Peymacun, ve Lezzet Topu gibi ürünler, Hacıoğlu’nun geliştirdiği isimleri ve özgün formülleriyle bugün artık Hacıoğlu’nun tescilli ürünleri olarak servis ediliyor.

Hacıoğlu franchising sistemiyle 1993 yılından itibaren hızlı ve sağlam bir büyüme trendi içine girmiştir. Hacıoğlu hali hazırda İstanbul’dan Ankara’ya Konya’dan Balıkesir’e, Samsun’dan Antalya’ya kadar 11 farklı ilde onlarca restoranı ile geleneksel tatlardan yola çıktığı geniş lezzet yelpazesiyle müşterilerine hizmet veriyor.

Hacıoğlu Operasyon Müdürü Yılmaz Esen “ilk restoranımızı açtığımızdan bugüne kadar geçen yarım asırlık sürede heyecanımızı hiç kaybetmeden daima daha iyisini daha kalitelisini sunmaya çalıştık. Modern yönetim anlayışı ve bilimsel uygulamalar, markamızı her yıl katlanarak büyüyen bir yapıya ulaştırdı. Sunduğumuz damak tadı sadece Türk milletinin değil restoranlarımızı ziyaret eden değişik milletlerden binlerce insanın da dikkatini çekti. Yoğun turist alan bölgelerdeki restoranlarımızı ziyaret eden yabancı yatırımcılar, kendi ülkelerinde de Hacıoğlu Restoranı açmak için yoğun talep göstermekteler. Bu da bizi haliyle gururlandırıyor.” dedi. Yılmaz Esen ayrıca; “93 yılından beri başarıyla uyguladıkları franchisee modelinin de yurt içi ve dışı olmak üzere bir çok markaya rehber olduğunu” belirtti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu