Anasayfa / Şirket Haberleri / Hafızasına güvenene Anadolu Sigorta’dan iPad hediye

Hafızasına güvenene Anadolu Sigorta’dan iPad hediye

Hafızasına güvenene Anadolu Sigorta’dan iPad hediye

Anadolu Sigorta Facebook üzerinden kullanıcıların beğenisine sunduğu online oyunu ‘Hatırla Kazan’da birinci olan kullanıcıya İPad hediye ediyor. Kullanıcılar oyuna ilk başladıklarında üzerlerinde farklı sigorta ürünlerinin adı yazan, açık kartlan görüyorlar.Bu noktada yapmaları gereken, 2 dakikalık toplam süreyi de dikkate alarak kartlara iyice bakmak ve yerlerini akılda tutmak. Hazır olduklarında kartlan kapatıp oyuna başlıyorlar.

Amaç, süre bitmeden birbirinin aynı olan kartlan peş peşe tıklamak ve eşleştirmek. Her yeni aşamaya geçişte kart sayısı artıyor. 2 dakika içerisinde mümkün olduğu kadar çok bölüm geçen kullanıcı, en yüksek puanı alıyor. 05 Temmuz’da başlayan yarışma toplam 3 hafta sürecek ve 26 Temmuz’da tamamlanacak. Kazanan Ağustos’un ilk haftası içerisinde Anadolu Sigorta’nın Facebook sayfasında açıklanacak. Yarışma sonucunda birinci olacak yarışmacıya yeni nesil, 16 GB, Wifi ve 4G özellikli beyaz İPad hediye edilecek.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir