Anasayfa / Kariyer ve İş / Hayalet Sürücü 2 filmi için figüranlar aranıyor

Hayalet Sürücü 2 filmi için figüranlar aranıyorImageDENİZLİ – ”Hayalet Sürücü 2” filminin, Pamukkale’de çekilecek sahneleri için 100 figüran aranıyor.

Denizli Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği (DEMESKO) Başkanı Halil Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, figüranların makyaj ve kostümlerinin Denizli Hal Kompleksi’nde hazırlanması için kendisinden yer talep edildiğini söyledi.
Film yapımcılarının Denizli’de 60’ı kadın, 40’ı erkek olmak üzere 100 figüran aradıklarını belirten Öztürk, ”Figüranların zengin iş adamı rolünde oynayacağı konusunda bilgi verdiler. Bizden bu kişilerin makyajlarının ve kostümlerinin hazırlanması için yer istediler. Biz de burayı gönül rahatlığıyla kullanabileceklerini söyledik” dedi.

Yer kullanımı karşılığında para teklif edildiğini ifade eden Öztürk, ”Biz bu yerden para almayacağız. Bu film Denizli’nin ve halimizin tanıtımı açısından büyük bir katkı olacaktır. İnşallah bunlar başka filmlerin de burada çekilmesi için öncü olur” diye konuştu.

İlki 2007 yılında çekilen, Nicolas Cage ve Eva Mendes’in başrolünü oynadığı filmde, babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satan ancak bu değiştokuş yüzünden geceleri lanetli bir ruha dönüşen motosikletçinin yaşadıkları anlatılıyor.

  Öncü Group'un Patronu Raşit Akyol'un Başarı ÖyküsüYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir