Anasayfa / Kariyer ve İş / Heaş Eleman Alımı 2012

Heaş Eleman Alımı 2012Heaş Personel Alımı 2012, Heaş Eleman Alımı 2012, Heaş İş Başvurusu, Heaş İş İlanları

Heaş personel alımı 2012 konusu; elektrik üretim ve dağıtım alanlarında çalışmak isteyen üyelerimizi yakından ilgilendirmektedir. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde bulunan Hamitabat Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.(HEAŞ) ,1970’li yılların başında Trakya Bölgesi’nde kurulmuştur. 2011 yılında bünyesine pek çok personel alımı yapan HEAŞ,ülkemizdeki nüfus yoğunluğunun artması ve buna oranla elektrik üretim oranlarının da artış göstermesinden dolayı 2012 yılında da personel alımlarını artarak sürdürecektir.
Heaş’ ın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde yer alacaktır. Eğer sizde kariyerinizi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesindeki Hamitabat Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş’ de sürdürmek istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

HEAŞ insan kaynakları, bünyesine alacağı personeli doğru işe doğru insan ilkelerine bağlı kalarak seçmektedir.HEAŞ insan kaynakları politikası, başvuru şartları ve işe alım süreçleri gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi sitesinde bulabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için ise, websitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

  Eleman Arayan BankalarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir