Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Helen Doron reklama başlıyor

Helen Doron reklama başlıyorhalen deronTüm dünyada ‘erken yaşta İngilizce’ metodunu geliştiren ve bu sisteme kendi adını veren dil bilimci Helen Doron, Türkiye’deki partneri EFINST Dil Okulları ile birlikte 2,5 yıldır ülkemizin dört bir yanına anaokulları açıyor. Franchising yoluyla özellikle kadın girişimciler için bir iş modeli oluşturan şirket, bugün 35 şubeye ulaşmış durumda.
Bugüne kadar her şube kendi iletişimini yaparken bu yıl ilk defa merkezi olarak bir iletişim kampanyası yapılmasına karar verildi. 35 şubeden sonra merkezi pazarlama yapma düşüncesiyle yola çıktıklarını söyleyen EFlNST Dil Okulları ortağı Hale Haifawi, bu amaçla imaj videoları hazırladıklarını söylüyor. Helen Doron’da yetişen 10 öğrencinin nasıl bir değişim gösterdiğinin altının çizileceği videoların bir seri olacağını belirten Haifawi, bu videoların dijital mecralarda 10 gün içinde yer alacağını anlatıyor.

iletişimin ağırlıklı olarak online mecralarda sürdürüleceğini ve sosyal medyanın etkin olarak kullanıldığı bir iletişim planı hazırladıklarını söyleyen Haifawi, mecra olarak basını da kullanacakları bilgisini veriyor.

  Reklamcılığın yakın geleceğini şekillendirecek yaratıcılarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir