Anasayfa / Pazarlama ve Satış / Hello I Love You – Etkileşim Ekonomisinde Pazarlama

Hello I Love You – Etkileşim Ekonomisinde Pazarlama
Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011

Hello I Love You

Hello I Love You , Etkileşim Ekonomisinde Pazarlama, Hello ,I Love You , Etkileşim, Ekonomisinde, Pazarlama
Pazarlama dünyasının liderleri ve en parlak uygulayıcıları 7-8 Aralık tarihlerinde Management Centre Türkiye’nin düzenleyeceği “Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011”de takipçilerine benzersiz bir konferans deneyimi yaşatacaklar.

Kitle odaklı pazarlamacılık yeni dönemin ihtiyaçlarına artık yanıt vermiyor. Bireysel etkileşime dayalı ekonomi markaları imajlarını yenilemek ve kendi tüketicilerine ulaşmak için yeni yollar bulmaya zorluyor. Başta 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Facebook olmak üzere sosyal paylaşım ağları geleneksel ağlara kıyasla tüketicilere ulaşmada çok daha fazla verimli oluyor. Tüm markalar sosyal ağlardan sağladıkları faydayı en yüksek seviyeye çıkarmaya çalışırken bireysel düşüncelerin ve konuşulanların en güvenilir bilgi kaynakları olarak öne çıktığı yeni bir dünya düzeninde hayatta kalmaya çalışıyor. Etkileşim ekonomisini anlayamayan iletişim şirketleri ise unutulmaya yüz tutuyor.

Pazarlama dünyasının bu yeni düzeni, yönetici eğitimi ile organizasyonel gelişim alanında Türkiye’nin lider danışmanlık şirketi olan Management Centre Türkiye’nin geleneksel olarak düzenlediği pazarlama zirvesinin bu yılki temasını oluşturuyor. “Hello I Love You” sloganı ve “Etkileşim Ekonomisinde Pazarlama” ana teması ile katılımcılarını ağırlayacak olan Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011, 7-8 Aralık tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Pazarlama alanında dünyanın ve Türkiye’nin öncü yöneticileri bir araya geliyor
Her yıl olduğu gibi bu yıl da pazarlama dünyasına dair son gelişme ve trendlerin paylaşılacağı zirveye dünyanın ve Türkiye’nin öncü yöneticileri ve kanaat önderleri katılıyor. Müşteri Çağında Pazarlama zirvesi bu yönüyle katılımcıların deneyim ve fikirlerini yüz yüze paylaştığı bir platform olarak öne çıkıyor. Pazarlama dünyasında yeni strateji ve yaklaşımların ilk kez duyurulacağı zirvede ana oturumlar, vizyoner seanslar, uluslararası uygulamalar, “Keyifli Saatler”, paralel oturumlar ve atölyeler bulunuyor.“Geleceğe yeniden hoş geldiniz”
Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011, etkileşim ekonomisinde pazarlama temalı oturumlarında pazarlamanın dünya çapındaki uzmanlarını konuşmacı olarak ağırlıyor. “Dünya değişiyor. Kitlesel yayın bireysel etkileşimle, kitlesel perakendecilik fazlasıyla kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleriyle, kitlesel araştırma gerçek zamanlı tez, antitez ve sentezlerle yer değiştiriyor. Etkileşim ekonomisine hoş geldiniz. Geleceğe yeniden hoş geldiniz. İnternette sergilediğimiz etkileşim sanatı artık yaşam şekillerimizin merkezine taşınıyor. Bu çıkarımlar pazarlamanın tüm boyutlarında hissedilecektir” sözleriyle pazarlama dünyasının geçirdiği değişimin çerçevesini çizen Marka Stratejisti Peter Economides konferansın başkanlığını üstleniyor. Felix BNI’ın kurucusu, küresel McCann- Erickson Worldwide ile TBWA-Worldwide’ın eski Başkan Yardımcısı ve aralarında Coca-Cola, Apple, Audi ve Nike gibi simgesel markalar ile çalışmış olan Peter Economides’in dışında zirvenin diğer önemli konuşmacıları şöyle sıralanıyor:

Guy Kawasaki – Enchantment ve Reality Check kitaplarının yazarı dünyaca ünlü pazarlama gurusu
Qaalfa Dibeehi – Beyond Philosophy, COO ve Danışman
Tali Krakowski – Apologue Studio Kurucusu
Brett King – En Çok Satanlar listesine girmiş Bank 2.0’ın yazarı
David Wheldon – Marka Stratejisti ve Vodafone Global Marka Eski Direktörü
Richard Lewis – Marka Doktoru ve En Çok Satanlar listesine girmiş Absolut Book kitabının yazarı
Lee Daley – McCann Erickson CSO’su, IP Worldgroup Global Direktörü
Tricia Wilber – The Disney Company EMEA, CMO
Tanyer Sönmerzer – Management Centre Türkiye, Yönetici Ortak
Fazıl Oral – Management Centre Türkiye, Danışman
Eleftherios Hatziioannou – Mercedes-Benz Global Sosyal Media Eski Müdürü, Danışman
Hamish McRae – The Independent Gazetesi Ekonomi Editörü

Zirve ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.pazarlamazirvesi.com adresinden ulaşılabiliyor.

Management Center Türkiye Hakkında:

1992 yılında kurulan Management Centre Türkiye organizasyonel gelişim ve yönetici eğitimi alanında Türkiye’nin lider danışmanlık şirketidir. Müşterilerinin iş performanslarını artırmaya odaklı, ihtiyaçlara özel çözümler sunan MCT her yıl birçok sektörün paydaşlarını İnsan Kaynakları Zirvesi, Pazarlama Zirvesi, Liderler Kahvesi ve Marketing Zone gibi katılımcı organizasyonlarda bir araya getirmektedir. MCT’nin tutku ile hayata geçirdiği misyonu Turkiye’nin lider şirketlerinin ve yöneticilerinin potansiyellerini en üst düzeyde hayata geçirmelerini sağlamaktır.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir