Anasayfa / Şirket Haberleri / Hem Albüm, Hem Çerçeve; Üstelik Konuşuyor

Hem Albüm, Hem Çerçeve; Üstelik KonuşuyorDünyanın önde gelen oyuncak üreticilerinden Tomy’den ses de kaydedilebilen benzersiz bir fotoğraf albümü; Tomy İlk Albümüm-Konuş Benimle. Sevdiklerinden, özellikle aile büyüklerinden uzakta büyüyen çocukların, onların yüzlerine ve seslerine aşina olarak büyümesi için düşünülmüş bu harika albüm aynı zamanda unutulmaz bir hatıra olacak!

8 ayrı fotoğraf konulabilen Tomy Konuşan Albüm, her fotoğraf için ayrı, ayrı ses kaydedebilecek şekilde tasarlandı. Albümün sayfaları çevrilirken ve tamamen kapatıldığında deklanşör sesi, çocuk kıkırdaması ve sihir efekti gibi sevimli sesler çıkartıyor.

Dik konumda durabildiğinden fotoğraf çerçevesi olarak da kullanılan Tomy Konuşan Albüm aynı zamanda, arkadaşlarınıza veya eşinize sesinizi de kaydedip hediye edebileceğiniz sürprizli ve çok sempatik bir ürün. İsterseniz kayıt yaparken bir şarkı mırıldanın dilerseniz ona olan sevginizi dile getirin veya doğum gününü hatta yeni yılını kutlayın…
Kalite Belgeleri: EN71 ve EN62115, CE
Tavsiye edilen perakende fiyatı: 69,90 TL

Tomy oyuncakları, 80 yılı aşkındır tüm dünyada hem çocukların hem de ailelerin eğlence kaynağıdır. Tomy markası; eğlence ile sarmalanan kalite, oyun değeri ve yaratıcılıkla eş anlamlı hale gelmiştir. İster yeni doğmuş bebeğinizin temel ihtiyacı olan bir ürünü, isterseniz de hangi yaşta olursa olsun çocuğunuzu geliştirecek ve eğlendirecek olan bir oyuncağı seçin, Tomy markası size en iyi seçenekleri sunacaktır. Tüm Tomy ürünleri Avrupa üretim standartlarına uygun güvenlik ve sağlık sertifikalarına sahiptir.

Tüm seçkin bebe mağazaları ve oyuncakçılarda bulabileceğiniz TOMY markasının okul öncesi grubunun Türkiye Distribütörlüğü’nü bebek gereçleri sektörünün güçlü firması Grup Baby yapıyor.

  Siemens Ev Aletlerinden Cazip İndirim ve Taksit FırsatlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

2 Yorumlar

  1. SÜPERMİŞ VALLAHA BUNU PAYLAŞMALI HEMDE ALMALI
    :9

  2. VAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir