Anasayfa / Şirket Haberleri / Her damak için unutulmaz lezzetler

Her damak için unutulmaz lezzetlerHer damak için unutulmaz lezzetler

Sezai Restaurant, damak zevkine önem verenleri Kahramanmaraş’ın en sakin ve huzurlu beldesi Üngüt’te benzersiz lezzetlerle buluşturmak için bekliyor…

sezal restaurant

KAHRAMANMARAŞ’TA yıllardır unutulmaz lezzet ve kalitenin adreslerinden birisidir Sezai Restaurant. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yazlan mis gibi çiçek kokan havuzlu bahçesinde, kışları ise modernliğin ve estetiğin buluştuğu salonunda farklı lezzet anlayışı ile müşterilerini buluşturur. Özel otopark ayrıcalığı ile her türlü toplantı, davet ve organizasyonlara evsahipliği yapan Sezai Restaurant, zengin menüsüyle de benzersiz bir konumda bulunuyor. Misafirlerine Anadolu lezzetlerinin damak tadını sunan mekan, lezzeti ve kaliteyi zengin menüsünün buluşturuyor. Ayrıca sipariş aldığı yöresel yemek çeşitleri ile misafirlerine dünyanın en güzel tatlarına sunuyor.
“Biz susacağız, lezzet ve kalitemizi konuşacak” sloganıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren restoran, lezzet ve kaliteyi uygun fiyatlarla sunma özelliğiyle dikkat çekiyor. Temizlik, hijyen ve sağlığın bütün ürünlerinde vazgeçilmez özellikler olmasına dikkat eden Sezai Restaurant’ta usta ve deneyimli aşçılar görev yapıyor. Burası aşçıların kusursuz, hijyenik bir ortamda hazırladıkları yemeklerden yiyenlerin “alışkanlık yapıyor” dediği bir mekan.

Damak tadı, kaliteli malzeme, hijyenik üretim, müşteri odaklı servis anlayışı Sezai Restaurant’ın yıllardır değişmeyen prensibi. Mekanın sahibi ve aynı zamanda Kahramanmaraş’ın en genç dinamik işadamlarından birisi olan Kazım Sezai, “Dürüst işletmecilik idealimiz ve tecrübeli ustalarımızla, insan sağlığını ön planda tutarak misafirlerimize en nefis yemekleri sunuyoruz. Anadolu’nun her türlü mutfağını, en iyi hizmet anlayışıyla, her damağa hitap etmeyi hedefleyerek müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kendimizi misafirlerimiz için sürekli daha iyi lezzetler sunmaya adadık” diyor.

Sezai Restaurant misafir ve dost olarak gördüğü müşterilerini dört mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen mekanında konuk ediyor. Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte damak tadı eşliğinde enerjinizi yükselteceğiniz Kahramanmaraş’ın en sakin ve huzurlu bölgesi Üngüt’te sizleri bekliyor.

  Turkcell’den, 1′e 5 Veren Nar Paketleri!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir