Anasayfa / Şirket Haberleri / Hesburger, Türkiye’de yatırım kararı aldı

Hesburger, Türkiye’de yatırım kararı aldıHesburger

Hesburger’in sahibi olan Hes-Pro şirketi, uzun yıllar Finlandiya’da yaşayan Türk işadamı İzzet Günaydın’la ortak olarak 2011 yılında İstanbul’da 8 hamburgerci açacak.

Finlandiyalı Robert’s Coffee’yi de Türkiye’ye getiren İzzet Günaydın, ilk şubeyi Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açacaklarını söylüyor. Bu ay Finli Hes-Pro ile ortak ‘Hespro Turkey’ adlı bir şirket kuran Günaydın şunları anlatıyor:
“Zincirin adı burada da Hesburger olacak. Şu anda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile görüşmelerimiz var. İstiklal Caddesi’nde de yer bakıyoruz. 2011’de toplam 8 şube istiyoruz. Daha sonra bayilik vermeye başlayacağız. İstanbul’un ardından Anadolu’ya yayılacağız. Bizim hamburgerin en büyük özelliği sosları. İlk etapta soslar Finlandiya’dan gelecek. Sonra Türkiye’de bir fabrika kurup sos üretmek de gündeme gelebilir. Bir de burada herkes kendi hamburgerini yaratabilecek. Köftesinin gramajını, sosunu seçebilecek. Hesburger’in 6 ülkede 310 şubesi var. İlgi göreceğimizi düşünüyoruz.” Milliyet

  Markafoni Anadolu Kadınlarının Üretimlerine Sponsor OlduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir