Anasayfa / Kariyer ve İş / Hızlıal.com Bu Yıl 25 Kişi İşe Alacak

Hızlıal.com Bu Yıl 25 Kişi İşe AlacakHIZLIAL.COM 25 kişi
Şu anda 100 kişi çalışıyor. Her yıl en az yüzde 20 büyüme öngören firma, 2011’de 20 kişiyi işe aldı. Bu yıl da en az yüzde 20 büyümeyi ve 25 kişiyi istihdam etmeyi planlıyor.
HızlıAl.com Genel Müdürü Gülbin Çoruh, e-ticaret konusunda deneyimli yazılımcılara ve tasarımcılara büyük rağbet olduğuna dikkat çekiyor. Amacı satış olan sitelere trafik sağlama konusunda deneyimli online pazarlama elemanlarının da istihdamın önemli bir kısmını oluşturduğunu söylüyor.

Sürecin büyük kısmı online ortamda geçse de sitelerin offline’da da istihdama ihtiyaç duyduklarına değinen Çoruh, “Satılan ürünlerle alakalı bakım, depolama ve loijistik faaliyetleri için de çalışan istihdam ediyoruz. Yüksek sayıda depo çalışanı istihdam ediyoruz” diyor. Adayların ik@hizlial.com adresine başvurmaları gerekiyor.

  Geleceğin şirketi olmak Y kuşağından geçiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir