Şirket Haberleri

HL Jantaş, jant üretiminde dünya birincisi oldu

Firma hem bu başarısını hem de 43’üncü yıl dönümünü Hayes Lemmerz International ve İnci Holding yöneticileri ile İnci Ailesi’nin de katıldığı törenle kutladı.

Törende söz alan HL Jantaş Genel Müdürü Cemal Aydoğan “Bu sene hem yüzde 223 büyüme elde ettik hem de verimlilik rekoru kırdık. Sadece nisan ayında verimliliği yüzde 11 artırdık. 43 senedir bizi başarıya götüren siz değerli çalışanlarımızı yürekten kutlarım.” dedi.

Hayes Lemmerz Türkiye Genel Müdürü Toshi Harada da 2010’da gösterdiği başarı için tüm personeli tebrik etti. Harada sözlerini Japonlara özgü kutlama ritüeli yaparak tamamladı.
HL Jantaş ve HL İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim ise 43 senede gelinen aşamadan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Zaim, “Ne mutlu bize dünyanın en büyük jant üreticisiyiz. Ülkemizi uluslararası arenada başarı ile temsil ediyoruz. Jantaş’ı Jantaş yapan değerlere sahip çıktığımız sürece bayrağı daha da yukarıya çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim de şu görüşleri dile getirdi:

“43 senede çok büyük başarılara imza attık. En iyiyi, en süratliyi üretmek için, verimlilik için sürekli iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. En iyi teknolojiyi kullanıyoruz, kalifiye jantlar üretiyoruz. Türk Malı imajını tüm dünyada markalaştırma konusunda çok önemli bir görev üstleniyoruz ve bugün jantlarımızın kalitesiyle bunu başarıyoruz. Hepiniz ile gurur duyuyorum. Cevdet İnci de eminim sizinle gurur duyardı.”

Gece HL Jantaş’ta 10, 15, 20, 35 ve 40. senesini dolduran çalışanlara plaket töreni takdimi ve 43. yıl pastasının kesimi ile devam etti. Törenin ardından HL Jantaş zeybek ekibinin gösterisiyle tüm çalışanlar keyifli anlar geçirdi.

(CİHAN)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu