Anasayfa / Giyim ve Moda / Hollandalı Giyim Markası Scotch&Soda Türkiye’de

Hollandalı Giyim Markası Scotch&Soda Türkiye’deİlk mağazasını Nişantaşı’nda açmaya hazırlanan marka farklı çizgisi, sıra dışı, göz alıcı, yüksek kaliteli ve çağdaş tasarımlarıyla çok sevileceğe benziyor.
Dünyanın dört bir yanından esinlenen tasarımlar, kullanılan kumaşlar ve ürünlerdeki detaylarla farklılaşan Scotch&Soda İstanbul Nişantaşı’nda açacağı ilk mağazasının ardından Anadolu ve Avrupa yakasında yeni mağazalar açmayı planlıyor..
Scotch&Soda markanın erkek koleksiyonunu temsil ediyor.  MaisonScotch ise Scotch& Soda’nın bayan koleksiyonu. Marka erkek ve çocuk koleksiyonunun başarılarının ardından aynı özen, ilgi ve tarz anlayışıyla bayan koleksiyonu da yaratmış. Başarılı koleksiyon ilk defa 2010 yazında piyasaya sunulmuş.
Amsterdam, Haarlem, Utrecht, Breda, Brisbane, Paris, Antwerp, Brüksel, Roma, Lierve Kortrijl gibi şehirlerde başarılı mağazalar işleten marka başarısını İstanbul’da da sürdüreceğe benziyor.
  Moda Dolu İstanbulYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir