Anasayfa / Teknoloji / Homend Dustroyer

Homend Dustroyer
Homend Dustroyer

Elektrikli ev aletleri pazarına ürünleri ve müşteri hizmetleri kalitesiyle hızlı bir giriş yapan Homend, ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Her geçen gün yepyeni bir ürünü daha hayatımıza dahil eden Homend’in bu sefer ki sürprizi; su filtreli Dustroyer elektrikli süpürge.

2200 watt giriş gücüne sahip olan Dustroyer, toz ve zararlı bakterileri yakalayıp etrafa temiz hava veren Hepa filtresi ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyor. Gerekmedikçe ortaya çıkmayan 6 metrelik güç kablosu, her türlü zemine uyumlu temizleme ucu, şıklığın ve sağlamlığın simgesi ergonomik çelik teleskopik borusu ile Dustroyer, vazgeçilmeziniz olacak.

Yıllar sonra bile elektrikli süpürgenizin ilk günkü gibi olmasını sağlayan motor koruma sistemleri Dustroyer’ın bir diğer artısı. Kullanım rahatlığı sağlayan yumuşak dokunuşlu kolunda bulunan motor gücü ayar düğmesi ile de süpürgenizin çekiş kapasitesini zemine ve ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.Homend’in buharlı pişiriciden çevreci elektrik süpürgesine, elektrikli tirbuşondan dijital ütüye toplam 39 ürününü www.hepsiburada.com adresinin yanı sıra Esse mağazalarında, YKM, Bimeks, Media Markt, Electro World ve seçkin züccaciyeler olmak üzere 260’ın üzerinde noktada bulabilirsiniz.
Dustroyer fiyatı: 227 TL

Homend Hakkında:

Elektrikli ev aletleri pazarına hızlı ve iddialı bir giriş yapan Homend, daha iyi yaşamak isteyenlere yönelik çözümler sunuyor. Müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltme hedefini ve yenilikçi bakış açısını “Serving life” sloganıyla vurgulayan Homend, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları sonucunda aynı anda birden fazla işi yapabilen, benzerlerinden daha az yer kaplayan, bakımı ve temizlemesi kolay, şık tasarımlı ve çevre dostu ürünler geliştiriyor. Cam ürünlerinde Alman Schott, su ısıtıcı ve çay makinesi tasarımlarında ise İngiliz Strix gibi dünya liderleri firmalarla; üretim süreçlerinde ise SGS ve KEMA gibi dünyanın önde gelen kalite kontrol şirketleriyle iş birliği yapan Homend, titiz çalışmaları sonucunda 3 adet fikri ve 25 adet marka patent başvurusu yapmış bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir