Anasayfa / Şirket Haberleri / Homend Flow Motion

Homend Flow Motion

Homend Flow Motion

Tüm Türkiye’de 300’ü aşkın noktada satılan, hem kalitesi hem şık tasarımı ile herkesi memnun edecek Homend küçük ev aletleri, annesine sürpriz yapmak isteyenler için cazip fırsatlar sunuyor. Yüzde 40’a varan indirimlerle sahip olabileceğiniz, Homend’in Anneler Günü’ne özel kampanyasında yer alan ürünleri şunlar:

Homend Flow motion 1101/1102
(Buharlı ütü, DuPont Teflon Taban, 2400 Watt)

Kendi kendine temizleme özelliği Flowmotion 1101/1102, bir düğmeyle tabanını temizliyor. Dikey ütüleme özelliği olan Flowmotion 1101/1102, askıdaki giysiler ve perde ütülemek için birebir. Ayrıca anti-drip özelliği olan Flowmotion 1101/1102, tabanın sıcaklığı uygun hale gelene kadar, tabana su verilmesini engelleyerek su damlaları oluşmasını önlüyor.

Homend Flowmotion 1101 Anneler Günü kampanyası özel fiyatı: 69 TL
Homend Flowmotion 1102 Anneler Günü kampanyası özel fiyatı: 79 TL

Hairforce 4401/4402
(Saç kurutma makinesi, 1800 Watt, İyon teknolojisi)

Havalı saçların arkasında Hairforce 4401/4402 var. Sahip olduğu iyon teknolojisiyle saçların daha kolay şekil almasını sağlarken bir yandan da saçların yıpranmasını önlüyor. Üflediği maksimum hava sıcaklığının 57 derecede olması da saçların nem ve parlaklığını korumasına olanak veriyor. Güçlü motoruyla güçlü performans gösteren Hairforce 4401/4402, farklı saç tipleri için 3 farklı güç ayarı sunuyor. Soğuk hava üfleme özelliği sayesinde serinlik verirken saçın şeklinin uzun süre korunmasını da sağlıyor. İçindeki zikzak rezistans sistemi makinenin hızlıca ısınmasını ve sıcak havanın daha iyi iletilmesini sağlayarak zaman kazandırıyor. Saç kurutma makinesinin ucuna takılan Vigo aksesuarı sayesinde saçlar doğal ve hacimli olarak kurutuluyor. Asma halkası da olan Hairforce 4401/4402 katlanabilir sapı sayesinde hem banyoda hem de seyahatlerde bavul içinde az yer kaplıyor.Hairforce 4401/4402 Anneler Günü kampanyası özel fiyatı: 49 TL

Homend Heatrow 1602/1603
(Su ısıtıcı, Damlatmayan çelik gövde)

Heatrow 1602/1603, 2200 watt gücüyle 1 litre suyu 3 dakikada kaynatıyor. Gövdeyle birlikte tasarlanan su ısıtıcı, ağzından su damlatmayarak mutfağın temizliğini sizin kadar önemsediğini gösteriyor. Tek hareketle çıkabilen filtresi de kullanım kolaylığı sunuyor. İkili güvenlik sistemi su koyulmadığında veya aşırı ısındığında çalışmayarak güvenliği sağlıyor.

Heatrow 1602/1603 Anneler Günü kampanyası özel fiyatı: 69 TL

Powerpull 1207
(Elektrikli Süpürge, Giriş gücü 2200 Watt, Çekiş gücü 430 Watt)

Powerpull 1207, 2200 Wattlık gücüyle halı, parke, koltuk ya da mermer ayırmadan her şeyi silip süpürüyor. Özellikle büyük evlerde farkını ortaya koyan Powerpull 1207, 7 metrelik kablosu, 3,5 litrelik torba kapasitesi ve turbo fırçasıyla yüksek performans sergiliyor.  Süpürgenin hava çıkışındaki HEPA filtresi, üstün kalitesiyle tozları ve bakterileri yakalayarak dışarı sadece temiz hava veriyor. Halı ve zemin fırçası, süpürgenin derinlemesine temizlik gücünü artırıyor.

Powerpull 1207 Anneler Günü kampanyası özel fiyatı: 199 TL

Homend’in Anneler Günü kampanyası 8 Mayıs’a kadar online satış da dahil olmak üzere tüm satış noktalarında geçerli olacak. Homend ürünlerine www.hepsiburada.com adresinin yanı sıra Esse mağazalarından, YKM, Bimeks, Media Markt, Electro World ve seçkin züccaciyeler olmak üzere 300’ü aşkın noktadan ulaşılabiliyor. Homend’in Anneler Günü kampanyasının özel sürprizlerinden yararlanmak için en yakın Homend satış noktasını ziyaret edebilirsiniz.

Homend Hakkında:

Elektrikli ev aletleri pazarına hızlı ve iddialı bir giriş yapan Homend, daha iyi yaşamak isteyenlere yönelik çözümler sunuyor. Müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltme hedefini ve yenilikçi bakış açısını “Serving life” sloganıyla vurgulayan Homend, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları sonucunda aynı anda birden fazla işi yapabilen, benzerlerinden daha az yer kaplayan, bakımı ve temizlemesi kolay, şık tasarımlı ve çevre dostu ürünler geliştiriyor. Cam ürünlerinde Alman Schott, su ısıtıcı ve çay makinesi tasarımlarında ise İngiliz Strix gibi dünya liderleri firmalarla; üretim süreçlerinde ise SGS ve KEMA gibi dünyanın önde gelen kalite kontrol şirketleriyle iş birliği yapan Homend, titiz çalışmaları sonucunda 3 adet fikri ve 25 adet marka patent başvurusu yapmış bulunuyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir