Anasayfa / Kariyer ve İş / HP İnsan Kaynakları Departmanına Ayşe Özdemir Atandı

HP İnsan Kaynakları Departmanına Ayşe Özdemir AtandıHP Türkiye İK Direktörü Ayşe Özdemir

Ülkemizdeki operasyonlarını uzman bir kadroyla yöneten ve ekibini iş dünyasının en deneyimli çalışanlarından seçerek kurumsal kültürünü pekiştiren HP Türkiye, Cisco Systems, Nortel Netaş ve PepsiCo Foods Int’te (Frito-Lay Türkiye) başarılı bir kariyer yapan Ayşe Özdemir’i İK Direktörü olarak bünyesine kattı. 2006-2010 döneminde Cisco İnsan Kaynakları Müdürü, 2000-2006 döneminde Nortel Netaş İnsan Kaynakları Uzmanı, 1998-2000 döneminde PepsiCo Foods Int. (Frito-Lay Türkiye) Ücretlendirme ve Yan Yardımlar Uzmanı olarak çalışan Özdemir, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunu.
BT ve telekom sektörünün özel ihtiyaçlarına yönelik olarak uzun yıllardır hizmet veren Ayşe Özdemir, ileri derecede İngilizce biliyor. Özdemir, global teknoloji devi olarak küresel şirketler arasında saygın bir yeri olan HP’nin ülkemizde 20 yıldan uzun süredir faaliyet göstererek ulusal sektöre önemli katkılarda bulunan Türkiye kolunda çalışmaktan heyecan duyduğunu belirtiyor. Ayşe Özdemir, Cisco bünyesinde Bulgaristan, Romanya, Slovakya ve Adriyatik ülkelerine de hizmet vererek edindiği uluslararası deneyimi HP Türkiye’nin operasyonlarına taşıyacak.

HP Hakkında:

Dünyanın en büyük teknoloji firmaları arasında yer alan ve bu sene Türkiye’de 20. yılını kutlayan HP, kişisel bilgisayardan baskı ve görüntüleme çözümlerine, yazılımdan hizmetlere ve BT altyapısına kadar geniş bir portföyle tüketicilerin ve işletmelerin teknoloji deneyimlerini kolaylaştırıyor. HP (NYSE: HPQ) ve sunduğu çözümler hakkında ayrıntılı bilgi için www.hp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Öz Değeriniz Hareket Tarzınızı BelirlerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir