Anasayfa / Haberler / İbrahim Kutluay Sports Academy Yaz Okulu

İbrahim Kutluay Sports Academy Yaz OkuluHer Yönüyle Güçlü, Sağlıklı ve Mutlu Bireyler Yetişmesinde
13 Yıllık Profesyonel Tecrübe

SPORTS ACADEMY PROGRAMLARI

SPORTS ACADEMY 2013 YAZ SPOR VE EĞLENCE KAMPI:

İbrahim Kutluay Sports Academy Yaz Okulu

Doğanın kucağında çocuklarınıza unutamıyacakları dolu dolu bir tatil performans sporcusu olma fırsatını hediye edebilirsiniz…

Sports Academy Yaz Spor ve Eğlence Kampı gürültü, kirlilik ve karmaşadan uzakta 10 bin metrekare alan içersinde oksijen kalitesi yüksek, doğanın kucağında sağlıklı spor alanları, geniş imkanları 13 senelik profesyonel tecrübesi ile kendi alanlarında uzman İbrahim Kutluay’ın profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.
KAMP HAKKINDA Kamp kişisel gelişim, sevgi, saygı, doğa, çevre, sorumluluk, paylaşma, arkadaşlık, temaları geliştirmek, takım ruhunu vermek ve beraberce yaşamak gibi pek çok önemli öğeleri bir arada taşıyan bir kültürdür.

03 -15 yaş grubu çocuklarımıza yönelik, 3’er haftalık dönemler halinde hafta içi her gün,08.45-17.00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Ana branş yüzme olmak üzere, basketbol, tenis, voleybol, futbol, korfbol, hokey, badmınton, cimnastik, aerodans, masa tenisi, satranç branşlarının yanı sıra ingilizce speaking club,drama ,müzik ritm atölyesi,resim,grup masa oyunları, okuma saati resim vb çocuklarımızın her alanda kendilerini özgürce ifade edebilecekleri, kişisel ve sportif gelişimlerine katkı sağlayan aktiviteler ile zenginleştirilmiş bir program sunulmaktadır.
Bu programın hedeflerinden biri kişisel gelişimin yanı sıra çocuklarımızın zamanlarını en iyi şekilde değerlendirirken her çocuğun kendi içinde en kısa sürede fiziksel uygunluk seviyesine ulaşabilmesi sağlayabilmek bu arada ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlayarak geleceğe yönelik bir spor branşına yönlendirmede ve performans sporcusu ve takım sporcusu olma yolunda profesyonel rehberlik hizmeti vermektir.

  Okan Üniversitesi Yüksek Lisans ProgramıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir