Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / İcradan Lüks Araç ve Gayrimenkul Alabilme Fırsatı

İcradan Lüks Araç ve Gayrimenkul Alabilme Fırsatıİcradan Lüks Araç ve Gayrimenkul Alabilme Fırsatı

Vizyonumuz : Tüm Bireylerin icrafirsatlari.com Sitesini Kullanarak Yüksek Kar Oranları İle Kazanç Sağlaması.

Misyonumuz : Tüm Bireyler’e Araç,Menkul Ve Gayrimenkul İhalelerine Tarafımızca Sağlanan Hizmetleri Kullandırmak, Katılmak Ve Kazanç Sağlatmak.
ERMO Bilişim Hizmetleri kuruluşu olan icrafirsatlari.com Tuğçe ERTÜRK tarafından kurulmuş olup altyapı da Opel&Chevrolet ,Renault&Dacia ve Citroen bayiileri ile işbirlikleri bulunmaktadır. İcra ihaleleri konusunda en kapsamlı içeriği uygun bir dil ve anlatım ile yayınlamak ve icra yoluyla satış ihaleleri hakkında güvenilir bir başvuru kaynağı olmak üzere faaliyet göstermektedir.Tüm araç ve gayrimenkullerde Türkiye’de bir ilk olarak ANAHTAR TESLİM HİZMETİ sunulan ihale portalı olma özelliğini taşımaktadır.Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda konusunda uzman ekiplerimiz tarafından detaylı araştırmaları yaparak en doğru ve düzgün şekilde yönlendirmeler yapılmaktadır.Uzman temsilcilerimiz müşterilerimizin tercihlerini göz önünde bulundurarak kendileri için uygun olan GOLD üyelik paketlerini açar ve son kullanım tarihine kadar KİŞİYE ÖZEL HİZMET sunar.Amacımız tüm firma ve şahısların yoğun iş yükünü azaltıp uzman ekibimiz ile danışmanlık hizmeti sunarak üyelerimize kazanç sağlamaktır.

Gün içerisinde 400’den fazla yerel ve basın takibini yaparak siz üyelerimize zaman ve maliyet yönünden tasarruf edecek şekilde doğru ve anlaşılabilir yayın ilkesiyle sizlere ulaştırmaktır.Böylelikle yoğun iş temponuz arasında sitemize minimum vakit harcayarak daha çok ihaleden haberdar olup çok daha yüksek kazanç sağlayabilir ve konusunda uzman ekibimiz ve emekli icra müdürleri ile gold danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

www.icrafirsatlari.com

  İstanbul Laptop Tamir Servislerine Bir Yenisi Daha Eklendi..Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir