Anasayfa / Kariyer ve İş / Ikea Personel Alımı 2012

Ikea Personel Alımı 2012Ikea Personel Alımı 2012

Ikea personel alımı 2012, perakende satış sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Ikea 2011 yılında bin 200’ e yakın personel alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Ikea, 1926 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir.
Ikea 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Ikea bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ikea insan kaynakları alacağı personelleri yönetmeliğindeki şartlara göre seçmektedir. İnsan kaynakları yönetmeliği hakkındaki detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Ikea’ ya iş başvurularınızı internet aracılığıyla yapabilirsiniz. Açık pozisyonlar için uygun adaylar görüşmeye çağırılıp, görüşme süreci olumlu sonuçlanan adaylara insan kaynakları tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

  Fiziksel Terapi Uzmanları İçin Özgeçmiş ÖnerileriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir