Anasayfa / Kariyer ve İş / İmeksan Havalandırma 50 Öğrenciye Staj Veriyor

İmeksan Havalandırma 50 Öğrenciye Staj VeriyorİMEKSAN HAVALANDIRMA 50 kişi

Bu yıl 50 kişiyi staja alacak. Başvuru sürecini imeksan.com ve imeksanakademi.com sitelerinden takip etmek mümkün. Ar-Ge, satış, pazarlama, muhasebe, bilgi işlem ve 1K bölümlerine düzenli olarak öğrenci alan firmanın kurduğu lmeksan Akademi, başvuran tüm öğrencileri seminer ve konferanslara kabul ediyor.
Bu yıl dokuz ay boyunca eğitim görecek toplam 50 öğrenci almaya karar veren lmeksan, öğrencilerin çeşitli organizasyonlar ve eğitimler için ulaşım ve gıda gibi önemli ihtiyaçlarını karşılıyor. Ve öğrencilere gerek danışmanlar gerekse üst düzey yöneticilerle tanışıp sohbet etme imkanı sunuyor.

Firmanın sunduğu en büyük imkan ise Laurate uluslararası üniversite ağına dahil üniversitelerde ya da Liverpool Üni-versitesi’nde uzaktan yüksek lisans eğitimi görmek ya da doktorasına devam etmek isteyen öğrencilere destek olması, lmeksan aynı zamanda başvuran ilk 25 kişiye eğitim burs da veriyor.

  Yatırım yapmak istiyorum bürokrasi izin vermiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir