Anasayfa / Şirket Haberleri / İndirime İndirim Katan Kart: Club Diasa Kart

İndirime İndirim Katan Kart: Club Diasa KartClub DiaSA Kart

Türkiye’nin hızla büyüyen gıda perakende zinciri DiaSA, yine bir ilke imza atıyor. Kaliteli ürün – uygun fiyat politikasıyla müşterilerine daima en iyi fiyatı sunan DiaSA, Türkiye’de alışveriş kartı çıkaran ilk indirim marketi olma özelliği taşıyor. Avrupa’da alışveriş kart programını geliştiren ilk indirim marketi olan DIA, faaliyet gösterdiği ülkeler arasında İspanya, Portekiz, Arjantin ve Fransa’da toplam 22 milyondan fazla Club Kart’ı tüketicileriyle buluşturdu. İndirim market zinciri olarak ilk kez Türk tüketicisine yüzlerce uygun fiyatlı üründe ekstra indirimler sağlayan alışveriş kartını sunacak olan DiaSA, ilk etapta yaklaşık 2 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Bugün gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan DiaSA Genel Müdürü Fernando Gonzalez Somoza “Her zaman öncü olmayı hedefleyen bir firma olarak, 2010 senesinde Ramazan ayına özel olarak çıkarttığımız Neo Gift Kart ile Türkiye’de bir ilke imza attık. DiaSA olarak, Türkiye’de yatırıma çok inanıyoruz. Türkiye, zaman ve altyapı anlamında yatırım için dünyada ideal birkaç ülkeden biri. Biz de sürekli geliştirdiğimiz yeni uygulamalarımızla yatırımlarımızı tüketici odaklı yapmayı hedefliyoruz. Şimdi de, dünyadaki DIA’larda uzun süredir kullanılmakta olan alışveriş kartı programını, Club DiaSA Kart olarak Türkiye’de faaliyete geçiriyoruz. Club DiaSA Kart ile ucuzu daha ucuz yaparak yüzlerce üründe indirim sağlıyoruz ve müşterilerimize kullanır kullanmaz avantajlar sunuyoruz. İndirime indirim katarak tüketicilerin cebine destek oluyoruz. Club DiaSA Kart’ın en önemli özelliklerinden biri de müşterilerimizin kart için hiç bir ücret ödemeden sadece mağazalardaki başvuru formlarını doldurarak hemen avantajlardan faydalanabilmeleri.” dedi.
DiaSA Ticaret Direktörü Volkan Gönenç ise yüzlerce üründe anında indirim sağlayacak Club DiaSA Kart’ı, sadece başvuru formu karşılığında tüketicilere ücretsiz olarak dağıtacaklarını söyleyerek “ Club DiaSA Kart ile tüketicilere tüm temel ihtiyaçları kapsayan ana ürünlerde indirimler sağlamanın yanı sıra tüm ürün kategorilerinde çifte fiyat avantajı sunuyoruz. Club DiaSA Kart ile hedefimiz müşterilerimizle en uygun fiyatları buluşturmak ” dedi.

  Köylere tamire gidiyor, elektronik atıkları değerlendiriyor

Tüketiciler, ücretsiz olarak dağıtılacak Club DiaSA Kart’ı alır almaz puan biriktirmeden anında indirimlerden faydalanmaya başlayacaklar. DiaSA mağazalarının her rafında Club DiaSA fiyat etiketli ürünler bulunacak. Etiketin beyaz bölümünde UCUZ fiyatlar, sarı bölümünde ise DiaSA’nın Club DiaSA Kart sahiplerine sunduğu DAHA DA UCUZ fiyatlar yer alacak. DiaSA, Club DiaSA Kart’ın tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilmesi için ana kartın yanı sıra 3 adet anahtarlık kartı sunacak.

Kişiye özel indirim
Çok yakında, Club DiaSA Kart sahipleri, sadece kendilerine özel indirimlerden faydalanabilecekler. Bu indirimler tüketicilerin alışveriş alışkanlıkları doğrultusunda belirleniyor olacak. DiaSA, alışveriş sırasında vereceği kuponlarla her müşterinin kendi alışveriş alışkanlıklarına ve tercihlerine göre KİŞİYE ÖZEL fırsatlar sunuyor olacak.  Kuponlarda 1 alana 1 bedava, 3 al 2 öde gibi fırsatların yanı sıra toplam alışveriş üzerinden ya da belirli bir üründe indirimler yer alacak.

Ne alırsan DiaSA’da çok ucuza
Günlük araştırmalar ve analizlerle Türkiye’deki fiyatlandırma politikasını belirleyen DiaSA, fiyat karşılaştırmalarını yapan özel ekibi sayesinde “kaliteli ürünü – çok ucuz fiyata” tüketiciyle buluşturuyor. DiaSA, en ucuz market olabilmek amacıyla, her hafta 6.500 ürünü araştırıyor ve kontrol ediyor. Özellikle “market markalı” ürünleri ile tüketicinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek çeşitliliğe sahip olan DiaSA, yoğurttan tuvalet kağıdına, peynirden sıvı yağa kadar birçok üründe benzersiz fiyatlar sunuyor. Bu çalışmalar ve analizler DiaSA müşterilerinin ucuzluk ve kaliteyi bir arada bulmalarını sağlıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir