Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / İnteraktif Billboardlar, İlginç Billboard Reklamları

İnteraktif Billboardlar, İlginç Billboard ReklamlarıModern şehir hayatının arka planını oluşturan billboardlar kalabalık şehirlerde, büyük binaların arasında ilgi çekmek için pek çok farklı strateji kullanıyor. Bu stratejilerden belki de en etkilisi insanlarla ilişki kurmak.

Dünya genelinde yoldan geçen insanlarla bazen oyunlarla, bazen çıkardığı seslerle iletişim kuran 10 ilginç billboardu sıraladık.

1. Big in Japan

Bir televizyon programının tanıtımını yapan bu billboard yanından geçen insanlara ünlü olmanın nasıl bir duygu olduğunu kısa bir süre için tattırıyor.

 
2.Cadbury’nin sokak oyunu

Cadbury otobüs bekleyenleri can sıkıntısından kurtarmak için çikolata yumurtalarını kırma oyununu duraklara entegre etmiş.

3. SMS’le çalışırılan Honda

Billboard’taki Honda, kısa mesajla çalıştırılabiliyor ve çıkardığı ses ve dumanla insanlara arabanın gücünü gösteriyor. Reklam, sloganı ” Canavarı uyandır!” ile insanları arabayı kullanmaya çağırıyor.

4. McDonald’s’tan hediye kazandıran billboard

Artık nerdeyse en basit telefonların bile fotoğraf çekmek için kamerası var. Bu özelliği kullanan reklam, billboard’daki ürünü fotoğraflayan insanlara en yakın McDonalds’tan o yiyeceği hediye ediyor.

  2010 Yılının En Çok Ödül Alan Ajans ve ReklamverenleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir