Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Internet Explorer 9 Final ( Türkçe ); İndir ve Yükle!

Internet Explorer 9 Final ( Türkçe ); İndir ve Yükle!Microsoft’un geliştirdiği ve senelerdir liderliği elinden kaçırmayan Internet Explorer isimli internet tarayıcının en yeni versiyonu 9’un Final sürümü gün itibariyle kullanıma sunuldu. En yeni teknolojileri içererek yeni rakipleriyle arasındaki özellik farkını kapatmayı amaçlayan Microsoft firması, web tarayıcısının son versiyonunda HTML5 teknolojisine ve web standartlarına yoğunlaştı.
Yeni sürüm ile birlikte gizliliğe daha çok önem veren firma, İzleme koruması ve İzleme koruması listeleriyle daha güvenli ve daha gizli bir işlev içerecek. JavaScript motoru Chakr ile çok profesyonel bir performans sunacak olan tarayıcının, JavaScript hız testlerinde rakiplerini geride bıraktığı ve Farmville gibi tarayıcı oyunlarıyla zengin web uygulamalarında performans artışı sağlayacak olmasıysa tarayıcıyı oldukça profesyonel bir performansa kavuşmuş oluyor.

Windows 7 32 Bit Türkçe (x86)
Windows 7 64 Bit Türkçe (x64)

Windows Vista 32 Bit Türkçe (x86)
Windows Vista 64 Bit Türkçe (x64)

  Aydınlığı Müzikle ŞenlendirinYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir