Anasayfa / Haberler / İnternet Girişimciliğinin Başarılı Temsilcileri 11 Aralık Etohum Ankara Kampında Buluşuyor

İnternet Girişimciliğinin Başarılı Temsilcileri 11 Aralık Etohum Ankara Kampında Buluşuyor
Etkileşim ve paylaşımın hayati önem taşıdığı internet girişimciliğinin en güvenilir danışma adresi Etohum, internet ekonomisinin başarılı girişimci ve danışmanlarını yeni ekonomiye ilgi duyan genç beyinlerle buluşturmaya devam ediyor. Enterprise Europe Network – BSN Anatolia projesi tarafından desteklenen, Cyberpark, Etohum ve TTGV tarafından düzenlenen Etohum Ankara İnternet Girişimciliği Kampı 11 Aralık Cumartesi günü Bilkent Cyberpark’ta başlıyor.

Toplantıda bol ödüllü dijital pazarlama ajansı 41 – 29’un kurucu ortağı Alemşah Öztürk, internet üzerinden online pazarlama hizmetleri sunan Reklamz şirketinin kurucusu Orkun Tekin, sunduğu geniş veritabanı ve istatistiki bilgilerle futbol bahisçilerinin uğrak noktası haline gelen Mackolik.com Kurucu Ortağı Erdem Yurdanur ve MYK Reklam Kurucusu, Radikal gazetesi yazarı M. Serdar Kuzuloğlu birikimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Kampın programı ise şöyle:
09:30 – 10:00 Kayıt – Kahvaltı
10:00 – 10:50 Alemşah Öztürk – 41-29 kurucu ortağı
10:50 – 11:00 Çay Kahve arası
11:00 – 11:50 Orkun Tekin – Reklamz kurucusu
11:50 – 13:00 Öğle Yemeği
13:00 – 14:00 Erdem Yurdanur – Mackolik.com kurucu ortağı
14:00 – 14:30 Çay Kahve arası
14:30 – 16:00 M.Serdar Kuzuloğlu – Radikal gazetesi yazarı, MYK-medya kurucusu
16:00 – 17:00 KapanışTarih: 11 Aralık 2010 Cumartesi
Saat: 09:30 – 17:30
Yer: Bilkent Cyberpark, Cyberplaza B Blok 1. Kat Dr. Fikret Yücel Konferans Salonu

11 Aralık 2010 Etohum İnternet Girişimciliği Kampı’nı birbirinden farklı konuklarla yeni toplantılar ve etkinlikler takip edecek.

Etohum etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da toplantılara katılmak için www.etohum.com adresine girmek yeterli.

Etohum Hakkında:

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan organizasyondur. Başvuru yapanlar arasından seçilecek 15 girişim etohum kampına davet edilir, her konuda uzman akıl hocaları işlerini başlatırken bu girişimcilere koçluk ve danışmanlık yaparlar. Seçilen girişimlere etohum fonundan yatırım yapılır, ofis ve diğer imkanlar sağlanır. İnternet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini/yeni girişimi kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan herkes etohum’a başvuru yapabilir.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir