Anasayfa / Kariyer ve İş / İpekyol 200 personel almayı planlıyor, İpekyol iş başvurusu

İpekyol 200 personel almayı planlıyor, İpekyol iş başvurusuİpekyol Personel Alımı

Bin 200 kişinin çalıştığı, bünyesinde İpekyol, Twist ve Machka markalarını bulunduran Ayaydın&Miroglio Group’un yaklaşık 125 mağazası bulunuyor.
Grup yeni açılacak mağazaları için 150 kişiyi işe almayı hedefliyor. Bu rakama merkez ofis ve fabrika da eklendiğinde 2018’de 200 kişilik bir istihdam yaratılması söz konusu.

Ayaydın&Miroglio Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın, 2018’de 25 yeni mağaza açmayı planladıklarını ve mağaza tarafındaki işe alımlarda mağazacılığı meslek edinmiş adayları tercih ettiklerini belitiyor.

Grup, satış danışmanı pozisyonunda ise deneyimli ve yetiştirilmek üzere işe alım yaparken mağaza müdürü ve müdür yardımcısı pozisyonlarında konusunda uzman kişileri tercih ediyor.

İpekyol iş başvurusu için linke tıklayınız.

  Mudo 210 personel alacak, Mudo iş başvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

  1. ipekyol mağazasında çalışmak ve iş alanında kariyer yapmak istiyorum.kozmetik,kasiyerlik,satış alanı,züccaciye iş alanlarında tecrübem var.belirgin bir firmada çalışmak istiyorum.saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir