Anasayfa / Teknoloji / iPhone 5 Gold Teknoloji Marketleri’nde satılmaya başlandı

iPhone 5 Gold Teknoloji Marketleri’nde satılmaya başlandıiPhone 5, Türkiye’de ilk defa Gold Teknoloji Marketleri’nde satılmaya başlandı

Gold Teknoloji Marketleri, iPhone 5’i Türkiye’ye getiren ilk teknoloji marketi zinciri oldu. iPhone 5, 27 Eylül 2012 tarihinden itibaren Gold mağazalarında satışa sunularak hemen teslim ediliyor.
Daha önce iPhone 4’ü de Türkiye’ye ilk defa getiren Gold Teknoloji Marketleri, şimdi de iPhone 5’i meraklılarıyla buluşturuyor.

iPhone 5, 27 Eylül 2012, Perşembe tarihinden itibaren Bahçelievler, Altunizade, 212 AVM, Forum Bayrampaşa AVM, İzmit N-City AVM Gold mağazalarında ve Gold.com.tr online mağazasında ön siparişsiz direkt satışa sunuluyor.

Amerika’da satışa çıkmasının ardından ilk 3 günde 5 milyon adet satışla rekor kıran iPhone 5’in Türkiye’de ne kadarlık bir satış rakamına ulaşacağı merakla bekleniyor.

  Özel Araştırma Denizaltısı 7020 Metre Derinliğe İndiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir