Anasayfa / Kariyer ve İş / İş Garantili Kosgeb Destekli Halıcılık Kursu

İş Garantili Kosgeb Destekli Halıcılık Kursuİş Garantili Kosgeb Destekli Halıcılık Kursu

Ödemiş’te Ödemiş Belediyesi ve Ödemiş Kent Konseyi’nin katkıları ile KOSGEB destekli Seçkin El Halı Dokuma projesi için halıcılık kursu açılacak.
‘Seçkin El Halı Dokuma’ projesi ile KOSGEB’den destek almayı başaran girişimci Faik Doğan’ın bu projesinde çalıştırılacak olan personeli belirlemek amacıyla açılacak kursların başvuruları başladı. Ödemiş Belediyesi ve Ödemiş Kent Konseyi’nin katkıları ile açılacak halıcılık kursunun sonucunda başarılı olan kursiyerler KOSGEB destekli projede istihdam edilecek. İş fırsatı sunan halıcılık kursunun kayıtlarına devam edildiğini belirten Ödemiş Kent Konseyi Genel Sekreteri İrfan Gündüz, kayıtların Ödemiş Yıldız Kent Müzesi’ndeki Kent Konseyi bürosunda yapıldığını ifade ederek 545 41 85 numaralı telefondan bilgi alınabileceğini bildirdi.

Kaynak: İş Başvurusu

  Borusan Personel Alımı 2012Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir